Reklama

Zwiastun codzienny – [8.07.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

The Umbrella Academy – sezon 2

W Zwiastunie codziennym nie mogło zabraknąć pierwszego zwiastuna 2. sezonu The Umbrella Academy, który dziś pokazał nam Netflix. Więcej o serialu przeczytacie tutaj.

Czytaj też: Top 10 filmowych kontynuacji, których nie potrzebujemy

Halloween Kills

John Carpenter pokazał niedawno pierwszą zapowiedź horroru Halloween Kills w którym do swoich ról powrócą: Jamie Lee Curtis,  Kyle Richards, Nancy Stephens i Charles Cyphers. W rolę Michaela Mayersa ponownie wcielą się Nick Castle i James Jude Courtney. Niestety dziś podano smutną wiadomość, bo premiera filmu została przesunięta z 15 października 2021 roku na 14 października 2022 roku.

The Boys – sezon 2

Amazon prime Video prezentuje nową zapowiedź 2. sezonu serialu The Boys! Pokręceni superbohaterowie powracają, a wraz z nimi Billy Butcher i jego zwariowana ekipa. Będzie krwawo, wulgarnie i zabawnie. Czego chcieć więcej?! No, może informacji o nowym sezonie, ale je znajdziecie tutaj.

I Used to Go Here

Gillian Jacobs, gwiazda Community znów powraca na studia. Tym razem jako 35-letnia Kate, pisarka, która ma wygłosić na swojej macierzystej uczelni przemówienie po wydaniu swojej debiutanckiej powieści. Niestety książka nie przyjęła się zbyt dobrze i anulowano trasę promocyjną, więc odwiedziny na uczelni wydają się dobrym pomysłem na podbudowanie morale.

Premierę zapowiedziano na 7 sierpnia w kinach i na VOD.

She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow według opisów ma być mieszanką horroru psychologicznego i absurdalnej komedii. Kate Lyn Sheil wciela się w Amy, która pewnego ranka budzi się przekonana, że ​​jutro umrze, co niszczy jej starannie uporządkowane życie. Kiedy jej złudzenia o pewnej śmierci stają się zaraźliwe dla otaczających ją osób, życie Amy i jej przyjaciół wymyka się spod kontroli i niebezpiecznie zmierza w kierunku szaleństwa.

Stargirl – odcinek 9

Do sieci trafił dziś zwiastun 9. odcinka serialu Stargirl, który na HBO GO zobaczymy już 14 lipca. Epizod nosi tytuł Brainwave.

Rośnie napięcie wśród członków JSA po tym, jak Courtney (Brec Bassinger) informuje ich, kogo chce wcielić do zespołu. Tymczasem Barbara (Amy Smart) zaprasza Jordana (Neil Jackson) i jego rodzinę na kolację, a Henry Jr. (Jake Austin Walker) dokonuje zaskakującego odkrycia na temat swojego ojca.

The One and Only Ivan

Disney pokazał dziś zwiastun swojego nowego filmu familijnego The One and Only Ivan, który opowiada o gorylu Ivanie żyjącym wraz ze słonicą Stellą i psem Bobem w galerii handlowej. Gdy do grupy dołącza Ruby, małe słoniątko, gorylowi zaczynają przypominać się czasy wolności i zaczyna walczyć o wyjście z tego pełnego ludzi więzienia. Ludzką gwiazdą filmu jest Brian Cranston.

Premierę zapowiedziano na 14 sierpnia, oczywiście na Disney+

The 100 – odcinek 8

Dziś pokazano również zapowiedź 8. odcinka serialu The 100, którego finałowy sezon jest właśnie emitowany. Epizod pod tytułem Anaconda zabierze nas w przeszłość, do czasu nuklearnej zagłady na Ziemi.

https://youtu.be/kzGrZen7ApA

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News