Reklama

Zwiastun Crash Bandicoot 4 It’s About Time! Nowe szaty starego króla

crash bandicoot 4, crash 4

Koniec z przeciekami! Crash Bandicoot 4 It’s About Time nadciąga oficjalnie!

Activision zapewniało, że oficjalna zapowiedź Crash Bandicoot 4 It’s About Time będzie lepsza niż przecieki. No i jak to jest? Zdaje się, ze rzeczywiście udało się nakręcić graczy jeszcze bardziej niż przedpremierowe grafiki. Nowy zwiastun gry wygląda wspaniale.

Crash Bandicoot powraca, ale tym razem robi to w zupełnie nowej grze. Poznamy zatem dalsze losy popularnego bohatera gier wideo. Czwórka to zupełnie nowa historia, w której powrócą starzy znajomi wraz z nowymi postaciami.

Oto zwiastun Crash Bandicoot 4 It’s About Time!

Czytaj też: SSD PS5 w Ratchet and Clank: Rift Apart tak szybkie, że aż przenosi do innego wymiaru

Montaż sprawia wrażenie jakby produkcja była bardzo szybka, ale gdy obejrzymy nagrania z rozgrywki to szybko zobaczymy, że to stary dobry Crash Bandicoot. Po lekkim redesignie, ale raczej takim, który przypadnie wszystkim do gustu.

Tytuł ma zadebiutować 2 października 2020 roku. To co może dziwić to ogłoszenie wersji gier tylko i wyłącznie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Twórcy nie wspominali na razie o PlayStation 5 czy Xbox Series X. Tytuł zadziała w kompatybilności wstecznej, ale jednak chciałoby się jakieś ulepszenia na nową generację konsol.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News