Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Cyberpunk 2077 będzie przepełniony brutalnością

Cyberpunk 2077 jest synergią dwóch podejść do uniwersum
Cyberpunk 2077 jest synergią dwóch podejść do uniwersum

Po informacji, według której CD Projekt Red pojawi się na tegorocznych targach E3 zawrzało. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie wtedy światło dzienne ujrzy nowy zwiastun (a może nawet grywalne demo?) gry Cyberpunk 2077, na którą czeka praktycznie cały gamingowy świat.

Pomimo tego, że pierwszy zwiastun największego projektu rodzimego studia pojawił się już sześć lat temu, to ten nadal pozostaje dla wszystkich istną zagadką. Wprawdzie jakiś czas temu informowałem Was o planowanych technologiach oraz niespotykanej dbałości o szczegóły deweloperów, ale kwestia ich implementacji nadal jest nieznana. Jednak wszelkie wątpliwości z pewnością rozwieje zwiastun na E3, o którym wypowiedział się sam Mike Pondsmith. Dla niewtajemniczonych, jest to twórca uniwersum Cyberpunka, który jest zaangażowany w prace nad jego polską wariacją.

Cyberpunk

W wywiadzie z koncernem Vodafone na temat przyszłości technologii wypowiedział się właśnie o studiu CD Projekt Red. Wtedy to poruszył kwestię świata Cyberpunka 2077 i ujawnił, że ten będzie naprawdę brutalny, a uciemiężeni pod władzą tyranów ludzie będą walczyć ze służbami porządkowymi wykorzystując nowoczesną technologię. Pierwsze przejawy tego mamy zobaczyć już w nadchodzącym zwiastunie, gdzie ”śmierć będzie na porządku dziennym. Ponadto pochwalił polskich deweloperów za pasję i dbałość o szczegóły, co zdaje się zaprzeczać doniesieniom o niekorzystnej pracy w studiu.

Źródło: youtube.com