Zwiastun filmu Miłość do kwadratu. Pierwsza polska komedia romantyczna od Netfliksa

Zwiastun filmu Miłość do kwadratu. Pierwsza polska komedia romantyczna od Netfliksa

Polskich produkcji od Netfliksa przybywa. Dziś platforma zaprezentowała zwiastun filmu Miłość do kwadratu, czyli komedii romantycznej i to bez typowych dla tego gatunku polskich aktorów.

Zwiastun filmu Miłość do kwadratu

Z racji, że nie wiadomo, czy kina będą na Walentynki otwarte Netflix spieszy do nas ze swoją propozycją. Komedia romantyczna Miłość do kwadratu to pierwsza polska produkcja na platformie w tym gatunku. Za reżyserię odpowiada Filip Zylberg, zaś w obsadzie znaleźli się Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Mirosław Baka, Wojciech Kalarus, Krzysztof Czeczot, Anna Smołowik, a także Jacek Knap. Jak widzicie, nie ma w niej ani Karolaka, ani Adamczyka, Szyca i Sochy, czyli aktorów, którzy pojawiają się praktycznie w każdej polskiej komedii romantycznej. Czy dzięki temu film nie okaże się klapą?

Czytaj też: Kolejny zwiastun serialu WandaVision z zupełnie nowymi fragmentami
Czytaj też: Netflix – dlaczego wciąż do niego wracamy?
Czytaj też: Chris Pratt będzie nowym Indianą Jonesem?

Zobaczcie zwiastun Miłość do kwadratu

Fabuła skupia się na Monice, nauczycielce, która prowadzi podwójne życie. Gdy pewnego dnia jako modelka Klaudia bierze udział w sesji zdjęciowej poznaje Enzo, popularnego flirciarza. Ich spotkanie rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.

Premierę zaplanowano na 11 lutego.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News