Reklama

Zwiastun filmu Miłość do kwadratu. Pierwsza polska komedia romantyczna od Netfliksa

Polskich produkcji od Netfliksa przybywa. Dziś platforma zaprezentowała zwiastun filmu Miłość do kwadratu, czyli komedii romantycznej i to bez typowych dla tego gatunku polskich aktorów.

Zwiastun filmu Miłość do kwadratu

Z racji, że nie wiadomo, czy kina będą na Walentynki otwarte Netflix spieszy do nas ze swoją propozycją. Komedia romantyczna Miłość do kwadratu to pierwsza polska produkcja na platformie w tym gatunku. Za reżyserię odpowiada Filip Zylberg, zaś w obsadzie znaleźli się Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Mirosław Baka, Wojciech Kalarus, Krzysztof Czeczot, Anna Smołowik, a także Jacek Knap. Jak widzicie, nie ma w niej ani Karolaka, ani Adamczyka, Szyca i Sochy, czyli aktorów, którzy pojawiają się praktycznie w każdej polskiej komedii romantycznej. Czy dzięki temu film nie okaże się klapą?

Czytaj też: Kolejny zwiastun serialu WandaVision z zupełnie nowymi fragmentami
Czytaj też: Netflix – dlaczego wciąż do niego wracamy?
Czytaj też: Chris Pratt będzie nowym Indianą Jonesem?

Zobaczcie zwiastun Miłość do kwadratu

Fabuła skupia się na Monice, nauczycielce, która prowadzi podwójne życie. Gdy pewnego dnia jako modelka Klaudia bierze udział w sesji zdjęciowej poznaje Enzo, popularnego flirciarza. Ich spotkanie rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.

Premierę zaplanowano na 11 lutego.