WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun interaktywnego serialu Ty kontra dzicz od Netflixa

Po sukcesie Black Mirror: Bandersnatch Netflix wyraźnie idzie w kierunku podobnych produkcji. Mają plany co do różnych gatunków. Jednym z nich będzie survivalowy reality show Beara Gryllsa. Zobaczcie zwiastun interaktywnego serialu Ty kontra dzicz.

Czytaj też: Czy film Alita: Battle Angel zarobił na siebie?

Widać, że Netflix stawia na rozwój technologii i chęć zainteresowania widzów nie tylko różnorodną treścią, ale także formą przekazu. Bandersnatch dowiódł, że interaktywne produkcje podobają się widzom i zachęcają ich do oglądania. Dla wielu widzów kierowanie serialowym/filmowym bohaterem jest świetną sprawą. Możliwość wpływania na to, co dzieje się na ekranie jest czymś ciekawym i innowacyjnym.

Zwiastun interaktywnego serialu Ty kontra dzicz od Netflixa

Mając wpływ na los bohatera angażujemy się dużo bardziej niż podczas zwykłego oglądania. Sprawdzało się to w przypadku Bandersnatcha. Wydaje się, że także jeśli chodzi o Ty kontra dzicz efekt będzie podobny, a może nawet dużo lepszy. W kocu tutaj będziemy wpływać działania osoby realnej. Wybory, których będziemy musieli dokonać nie są tak ponure jak w przypadku specjalnego odcinka Black Mirror.

Oto zwiastun interaktywnego serialu Ty kontra dzicz

Trzeba przyznać, że zwiastun jest naprawdę zachęcający i zapowiada sporo różnorodnej akcji. W przypadku Bandersnatcha mogliśmy zobaczyć konsekwencje różnych wyborów, cofać się do poprzednich zmieniając praktycznie cały film. Czy podobnie będzie i w tym przypadku? Nie wiadomo, ale nie musimy długo czekać, by się przekonać. Serial pojawi się na Netflixie już 10 kwietnia i muszę przyznać, że nie mogę się go doczekać.

Czytaj też: Czy ktokolwiek coś wie o New Mutants?

Źródło: Netflix