WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun Marvel’s Avengers tłumaczy o co chodzi w grze, bo nikt tego nie rozumiał

Najnowszy zwiastun Marvel’s Avengers tłumaczy nam, o czym będzie nadchodząca gra. Bo przyznajcie, z opowieści twórców nie szło nic zrozumieć.

W sieci pojawił sie nowy materiał wideo, który ma nam wytłumaczyć, o co chodzi w nadchodzącej grze z Avengersami. Bo o ile jeszcze raczej wszyscy rozumieli, że superbohaterowie zostali oszukani i musieli zniknąć ze społeczeństwa, to o tyle jak ma wyglądać rozgrywka w tym singlowo-multiplayerowym-coopowym-ale-nie-do-końca tytule nie każdy rozumiał.

A problemy zaczynały się od takich pytań – kim właściwe gramy? Czy wszyscy gracze będą teraz mieli te same postacii? Odpowiedzi na wiele z pytań znajdziecie w poniższym nagraniu.

Wychodzi na to, że Marvel’s Avengers to tytuł, który będzie przypominał pod wieloma względami… Destiny? Gra będzie oferowała nam misje fabularne, które zadowolą osoby preferujące rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Pomiędzy nimi wskoczymy do zabawy samemu lub w kooperacji z innymi do jeszcze innych misji.

Co jednak z unikalnością naszej postaci? Zdaje się, że każdy będzie mógł mieć „swojego” np. Iron Mana, którego elementy stroju rozwiniemy za części z misji. Do tego dojdą malowania inspirowane całą historią marki. Nie wiem jak Wy, ale aktualnie widzę tę produkcję jako tytuł, który kupię kiedyś dla kampanii dla pojedynczego gracza i odstawię na półkę. Inni gracze chyba też nie są specjalnie zainteresowani grą, skoro filmik z oficjalnego kanału gry ma zaledwie 35 tysięcy wyświetleń. A to przecież Avengersi.

ŹRÓDŁO: wccftech