Zwiastun Mitsubishi Outlander nowej generacji

Zwiastun Mitsubishi Outlander nowej generacji, Mitsubishi Outlander nowej generacji, Outlander czwartej generacji

Powstaje właśnie zupełnie nowa odsłona SUVa prosto z Japonii, więc nic dziwnego, że już dziś możemy podejrzeć zwiastun Mitsubishi Outlander nowej generacji.

Zwiastun Mitsubishi Outlander 4. generacji

Outlander dla Mitsubishi był tym, czym Urus dla Lamborghini i Macan dla Porsche. Jego nadwozie typu SUV zagwarantowało mu czołówkę w sprzedaży pojazdów typu PHEV, więc nic dziwnego, że doczekamy się jego nowszej odsłony.

Czytaj też: Następny Mitsubishi Outlander wyszpiegowany w kamuflażu
Czytaj też: 
Myśliwiec nowej generacji Japonii, czyli F-X powstanie za sprawą Mitsubishi
Czytaj też: 
Nowy Mitsubishi Outlander z mocą Nissana?

Teraz japoński producent ujawnił zacieniony render tego modelu w otoczeniu luster, w których możemy dojrzeć odbicia różnych części tego SUVa. Mimo śmiałego projektu, który jest bardzo podobny do zeszłorocznej koncepcji Engelberg Tourer, Mitsubishi Outlander nowej generacji wydaje się być naturalną ewolucją obecnego projektu samochodu.

Chromowane akcenty są większe niż kiedykolwiek i oddzielają reflektory od reszty przedniej części deski rozdzielczej. Cienkie światła do jazdy dziennej znajdują się wysoko na przodzie SUVa wzdłuż przedniej krawędzi maski. Na tyle nie znajdziemy jednak wielkich zmian, ale liczymy na znaczące ulepszenia kabiny.

Czytaj też: Na platformie konceptu Ariya powstaną nowe EV Nissana, Renaulta i Mitsubishi
Czytaj też: 
Super Height K-Wagon od Mitsubishi wjedzie na salony w Tokio
Czytaj też: 
Koncept Mitsubishi Mi-Tech rzuca światło na elektrycznego ASX

Plotki z kolei sugerują, że nowy Outlander będzie jeździł na tej samej platformie, co nowy Nissan Rogue. Układy napędowe pozostają w tej chwili tajemnicą, ale możemy zagwarantować, że w Outlanderze pojawi się nowy system hybrydowy typu plug-in, który może zyskać większy zestaw akumulatorów, aby zwiększyć zasięg na jednym ładowaniu.

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji od Mitsubishi o dacie debiutu nowego Outlandera, ale uważa się, że zostanie on zaprezentowany przed końcem roku.