Reklama

Nowy zwiastun odświeżonej Skody Kodiaq, która zadebiutuje już wkrótce

Zwiastun odświeżonej Skody Kodiaq, odświeżonej Skody Kodiaq, zwiastuny odświeżonej Skody Kodiaq, odświeżona Skoda Kodiaq, Kodiaq 2022

W nasze łapki wpadł właśnie najnowszy zwiastun odświeżonej Skody Kodiaq, choć do jej wielkiej premiery dzieli nas zaledwie kilka dni, jako że ta będzie miała miejsce 13 kwietnia.

Zwiastun odświeżonej Skody Kodiaq 2021

W ramach odświeżenia ten model, który jest najszybszym siedmiomiejscowym SUVem na torze Nurburgring, nie otrzyma specjalnie wielkich zmian. Te sprowadzą się (jak pokazują to zwiastuny) do przeprojektowanych świateł LED, które teraz są cieńsze na tyle i przodzie, a na dodatek posiadają zupełnie przeprojektowaną grafiką. Na przodzie znalazły się też dodatkowo nowe światła do jazdy dziennej, a na droższych poziomach wykończenia najpewniej sięgną po matrycowe konfiguracje LED.

Czytaj też: Premiera Skoda Kushaq 2022. Nie dla Polaka to!

Oczekuje się również delikatnych zmian w maskownicy, a także nowych lakierów nadwozia i świeżych wzorów felg aluminiowych, aby dopełnić zmiany na zewnątrz. Szczegóły dotyczące modyfikacji planowanych w kabinie nie są obecnie dostępne, ale wydaje się mało prawdopodobne, że Skoda dokona jakichkolwiek drastycznych zmian w układzie deski rozdzielczej.

Czytaj też: Kiedy zadebiutuje Skoda Fabia nowej generacji? Co z wersją kombi?

Poza tym stawiamy na ulepszenie systemu infotainment, dodatkowe funkcje bezpieczeństwa oraz przeniesienie obecnych silników z dodatkiem wariantów układów hybrydowych. Są też szanse na sięgnięcie po 2-litrowy silnik TSI po porzuceniu podwójnie turbodoładowaną jednostkę diesla.