Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun odświeżonej Skody Kodiaq ujawnia datę premiery

Zwiastun odświeżonej Skody Kodiaq, odświeżonej Skody Kodiaq, zwiastuny odświeżonej Skody Kodiaq, odświeżona Skoda Kodiaq, Kodiaq 2022

Nie mieliśmy wielu okazji, żeby przyjrzeć się odświeżonej Skody Kodiaq w testach, a premiera już tuż tuż. Ujawnił to sam producent w najnowszym zwiastunie modelu, który przejdzie typowy lifting.

Oczekujecie odświeżonej Skody Kodiaq 2022?

Jak to na odświeżenie w połowie „życia” tej generacji modelu, który jest najszybszym siedmiomiejscowym SUVem na torze Nurburgring, nie liczymy na wielkie zmiany. Te sprowadzą się (jak pokazują zwiastuny) do przeprojektowanych świateł LED, które teraz są cieńsze na tyle i przodzie, a na dodatek cieszą się przeprojektowaną grafiką.

Czytaj też: Kiedy zadebiutuje Skoda Fabia nowej generacji? Co z wersją kombi?

W odświeżonej Skody Kodiaq 2022 możecie naturalnie oczekiwać poprawek w obu zderzakach, z czego ten na przodzie zyska szerszy dolny wlot powietrza i nowe wstawki ozdobne. Dodatkowo marka odświeży nawet maskę oraz maskownicę, a odświeżenie zwieńczy tym, co nazywa technologicznym udoskonaleniem.

Czytaj też: Premiera Skoda Kushaq 2022. Nie dla Polaka to!

Niestety nie wiemy, co kryje się za tym określeniem, ale stawiamy na ulepszenie systemu infotainment firmy, dodatkowych funkcji bezpieczeństwa oraz przeniesienia obecnych silników z dodatkiem wariantów układów hybrydowych.