Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Star Wars: Squadrons. Kampania, VR, multi – będzie hit?

star wars squdrons, vr star wars

Star Wars: Squadrons na oficjalnym zwiastunie! Co wiemy o grze?

Electronic Arts w końcu ujawniło czym jest Star Wars Squadrons. Nastawialiśmy się na sieciowe starcia w przestrzeni kosmicznej, a dostaniemy jeszcze więcej! Zobaczcie zwiastun gry.

Jak będzie wyglądał rdzeń rozgrywki? Star Wars Squadrons to zacięte pojedynki 5 na 5 graczy. Nasze małe starcia będą toczyły się w trakcie wielkich bitew. Całość będziemy obserwować w kamerze pierwszoosobowej. To jednak nie tylko sieciowy jest podstawą Squadrons.

Czytaj też: Zwiastun Mafia Definitve Edition wygląda tak dobrze, że aż się boję

Fani trybów dla pojedynczego gracza będą mogli zapoznać się z kampanią fabularną. Czekać na nas mają myśliwce różnych klas należących do floty Nowej Republiki lub Imperium, takich jak X-wing czy myśliwiec TIE. Podczas gry przyjdzie nam również modyfikować swoje jednostki oraz przekierowywać moc między układami.

To jednak nie koniec atrakcji. Potwierdzają się przecieki, według których Star Wars Squadrons ma na komputerach PC wspierać gogle VR. Również PlayStation VR na PlayStation 4 obsłuży takowy tryb. STAR WARS: Squadrons będzie dostępne 2 października 2020 na platformach: PlayStation 4, Xbox One, PC (Origin, Steam, Epic Games Store). Produkcja będzie obsługiwała rozgrywkę międzyplatformową.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News