Reklama

Zwiastun Taycan Cross Turismo pokazuje uchwyty rowerowe

Zwiastun Taycan Cross Turismo

Na ten model czekamy i czekamy, a wkrótce wreszcie się doczekamy. Nowy zwiastun Taycan Cross Turismo, którego obserwujemy od jakoś dwóch lat, przypomniał nam o rychłej premierze.

Zwiastun Taycan Cross Turismo

Elektryczny Taycan Cross Turismo, który czerpie garściami ze swojego brata “Taycan” zaklętego w nadwozie typu sedan, jest szalenie ciekawym modelem. Jego przód został zaczerpnięty z sedana, ale tył zawsze przywoływał nam na myśl kształty kombi z nieco crossoverowym zacięciem.

Czytaj też: Zwiastun elektrycznego kombi Porsche, czyli Taycan Cross Turismo
Czytaj też: Co zyskuje Porsche, drukując silniki elektryczne?
Czytaj też: Porsche bierze pod lupę 550 Spyder i je komentuje

Zwiastun Taycan Cross Turismo sprowadza się do kilku zdjęć, które jasno pokazują, że to elektryczne kombi nie boi się terenowych wyzwań. Radzi sobie na błocie, śniegu, czy piachu, a po wjechaniu na autostradę i tak zachowuje swoją dostojność pomimo kilku warstw brudu.

Czytaj też: Zwiastun tajemniczego Porsche 911 GT. Premiera już niebawem
Czytaj też: Dziwaczny prototyp Porsche 911 przynosi nam tylko jedno na myśl
Czytaj też: Porsche Cayman GT4 RS 2022 wyszpiegowane w śnieżnej zabawie

Jedna z fotek ujawniła też obecność specjalnego uchwytu rowerowego od Porsche na tyle, który ponoć może przetransportować kilka elektrycznych (czyli z reguły ciężkich) rowerów. Wiemy z kolei, że wszystkie szczegóły na temat elektrycznego kombi Porsche, czyli Taycan Cross Turismo, poznamy jeszcze przed połową kwietnia, a więc w dniu premiery.