WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Przepiękny zwiastun The French Dispatch od Wesa Andersona

Wes Anderson powraca z najnowszym filmem The French Dispatch, którego zwiastun mamy właśnie przyjemność obejrzeć.

Zaskakujący i zachwycający zwiastun The French Dispatch od samego początku dobitnie mówi, kto za nim stoi. Połączenie pastelowych kolorów z czernią i bielą, a także niezwykle dopracowane zdjęcia. Wes Anderson nie musi podpisywać się pod tym filmem, byśmy wiedzieli, że to właśnie jego dzieło. Po Grand Budapest Hotel, który w 2014 roku zdobył cztery Oscary mamy kolejną produkcję Andersona, którą z całą pewnością znajdzie się wśród nominowanych w wielu kategoriach.

Oficjalny opis fabuły filmu:

The French Dispatch to film, w którym w życie zostaje wcielony zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu, publikowanego w fikcyjnym francuskim mieście w XX wieku.

Akcja filmu rozgrywa się w XX wieku i opowiada o amerykańskim dziennikarzu, który pracuje we Francji i chce tam założyć własną gazetę, w której będzie pisać o ważnych dla siebie sprawach. Anderson opisuje swój film jako „list miłosny do dziennikarzy”.

W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak: Benicio Del Toro, Frances McDormand, Jeffrey Wright, Adrien Brody, Timothée Chalamet, Léa Seydoux, Tilda Swinton, Mathieu Amalric, Lyna Khoudri, Stephen Park, Owen Wilson i Bill Murray.Premiera

The French Dispatch zaplanowana została na 24 lipca.