WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiedź Machu Picchu w National Geographic Explore VR – podróże bez wychodzenia z domu

Już nie musicie wychodzić z domu, aby zwiedzać świat. Machu Picchu w National Geographic Explore VR wkrótce będzie dostępne.

Mam wrażenie, że świat coraz bardziej przypomina cyberpunkową wizję przyszłości. Jakiś czas temu dowiedziałem się o pierwszych chipach umożliwiających nam płacenie zbliżeniowe. Chipy oczywiście będzie można wszczepić pod palca. Niedawno za to usłyszałem o możliwości tworzenia wirtualnych kopii zmarłych osób.

Jeśli tak jak ja podchodzicie do takich rzeczy z otwartymi ramiona, pod warunkiem, że każdy korzysta z tego nieprzymusowo, to ucieszy Was kolejna cyberpunkowa technologia. National Geogrphic wkrótce zaktualizuje swoją aplikację dostępną na gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest.

Bez wychodzenia z domu, w cenie dziesięciu dolarów możemy już teraz zwiedzić Antarktydę. Wkrótce do wycieczek w VR dojdzie kolejna lokacja. Darmowa aktualizacja wprowadzi do apki National Geographic Explore VR Andy. W zwiastunie wycieczki widzimy, że przyjdzie nam trafić do Machu Picchu.

ŹRÓDŁO: uploadvr