Reklama
aplikuj.pl

Zwijany telewizor LG Signature OLED R kosztuje majątek

Po prawie dwóch latach od pierwszej prezentacji LG wprowadza do sprzedaży zwijany telewizor Signature OLED TV R. Sprzęt nadal robi wrażenie swoją konstrukcją, ale w tej cenie… Pozostanie nam oglądanie go na zdjęciach.

LG Signature OLED R to faktycznie zwijany telewizor

Skoro smartfony mogą mieć składane ekrany, mogą je mieć również telewizory. Tylko w znacznie większym formacie. W przypadku LG Signature OLED R ekran jest dosłownie zwijany do podstawy. Po całkowitym rozwinięciu może mieć przekątną 65 cali. Ale w razie potrzeby można go rozwinąć tylko częściowo. Np. po to, aby wyświetlić na nim informacje o aktualnie odtwarzanym utworze muzycznym lub dowolne inne informacje. A jeśli z telewizora już nie korzystamy, wystarczy go całkowicie zwinąć w obudowie.

Czytaj też: Telewizory z nowej serii Performance wchodzą na rynek

Sama obudowa pełni rolę głośnika w systemie 4.2 o mocy 100W. Może on działać całkowicie niezależnie, czyli możemy go używać bez konieczności rozwijania telewizora.

Cena LG Signature OLED R zwala z nóg

Raczej nikt nie spodziewał się, że zwijany telewizor LG będzie tani. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że w jego cenie kupimy całkiem konkretny dom.

Cena telewizora LG Signature OLED R wynosi 100 mln wonów, co w przeliczeniu na liczbę mniej straszącą zerami wynosi ok 74 tys. euro. W tej cenie mamy do wyboru cztery opcje kolorystyczne oraz rozszerzoną, 3-letnią gwarancję. Obejmuje ona dwie wizyty technika w ciągu roku, który sprawdzi czy telewizor działa prawidłowo i zachowuje odpowiedni kształt. Dodatkowo montaż urządzenia mamy w cenie. Brzmi jak okazja życia.

Czytaj też: Samsung The Sero – telewizor do smartfona. Szaleństwo czy geniusz?