WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwroty Warcraft 3: Reforged odbywają się już automatycznie

Zwroty Warcraft 3: Reforged odbywają się już automatycznie

Blizzard chyba w końcu zrozumiał jaką wtopę zaliczył, wydając Warcrafta 3: Reforged w stanie… surowym. Zwroty przebiegają teraz sprawniej.

Warcraft 3: Reforged jest taką porażką, że gracze masowo zwracają teraz tytuł. Ciekawe jaki Blizzard będzie miał zarobek z tego tytułu, ale nawet jeśli liczono na jakieś „drobne”, a celem było udobruchanie sobie fanów, to firma zrobiła ogromny błąd.

Fani są teraz jeszcze bardziej wściekli niż wcześniej i zapewne jedyne co ich już trzyma przy tym, aby całkiem nie znienawidzić Zamieci to genialne zapowiadające się Diablo IV. Teraz jednak Blizzard musi przyjąć na klatę kolejną wpadkę wizerunkową, na której zapewne będą jeszcze stratni jeśli chodzi o pieniądze.

Okazuje się, że zwrotów było prawdopodobnie tak dużo, iż firma uruchomiła automatyczne zwroty pieniędzy za grę. Skraca to proces powrotu pieniędzy na konto o rozpatrywanie zgłoszenia w kontekście powodu czy ilości przegranych godzin.

Osoby, które grały nawet pięć godzin informują, że otrzymały zwroty pieniędzy. Jedyną rzeczą, która może Was teraz powstrzymać przed ewentualnym zwrotem pieniędzy jest jakaś kara, którą mogliście jakiś czas temu otrzymać na nasze Blizzardowe konto. Tacy gracze nie są traktowani tak bezproblemowo.