WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

3 sezon Westworld – bohaterowie na nowych plakatach

W oczekiwaniu na premierę HBO prezentuje plakaty z bohaterami 3.sezonu Westworld. Nadal jednak nie znamy szczegółów fabuły.

Westworld jest jednym z najambitniejszych seriali HBO, zwłaszcza w gatunku science-fiction. Szybko zyskał ogromną liczbę fanów, którzy snuli na jego temat ogrom teorii. Fabuła nowego sezonu to pilnie strzeżona tajemnica. Wiadomo, że dużą rolę odegra Aaron Paul, który wcieli się w Caleba, robotnika budowlanego z Los Angeles i będzie miał ogromny wpływ na Dolores. Bohaterka wraz z innymi hostami przeżywa szok kulturowy po zetknięciu ze światem zewnętrznym. Twórca serialu zdradził, że tym razem fabuła skupi się bardziej na relacjach hostów i ludzi, a nie na skomplikowanej fabule. Akcja 3.sezonu będzie działa się tuż po masakrze w parku.

Oprócz oficjalnego zwiastuna HBO ukryło jeszcze dwie zapowiedzi, które dostarczają trochę więcej informacji na temat fabuły, choć nadal są to jedynie drobne szczegóły. Prawdopodobnie przed premierą nie dostaniemy zbyt obszernego opisu, żeby widzom nie psuć zabawy.

Pierwszy odcinek pojawi się w nocy z 15 na 16 marca. W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Ed Harris, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.