Reklama
aplikuj.pl

Samsung Lifestyle TV – w tej kategorii każdy znajdzie coś dla siebie

Samsung Lifestyle TV - w tej kategorii każdy znajdzie coś dla siebie

Coraz częściej chcemy mieć większą swobodę w wyborze urządzeń i oferowanych przez nie funkcji. Tutaj idealnie pasuje właśnie Samsung Lifestyle TV, bo różnorodność urządzeń sprawi, że każdy znajdzie telewizor dla siebie.

Samsung Lifestyle TV

Każdy ma różne potrzeby i to nie tylko jeśli chodzi o funkcje, ale również wygląd urządzenia. Samsung zdaje sobie z tego sprawę, o czym dobitnie świadczy portfolio firmy. Dziś mówimy o telewizorach, a dokładniej o kategorii Lifestyle TV, w skład której wchodzą: The Frame, The Sherif, The Sero, The Premiere i The Terrace. Łączy ich pełen pakiet funkcji Smart TV, swoboda aranżacji i różnorodność funkcji. Jednak różnic też jest sporo, co nie powinno dziwić, w końcu każde z tych urządzeń dedykowane jest komu innemu.

The Frame

To telewizor idealny dla tych, którzy nie chcą mieć telewizora, a urządzenie komponujące się z wnętrzem. Ekran możemy powiesić pośród ramek ze zdjęciami lub obrazów i przy pomocy trybu Sztuka zamienić go w jedną z nich, albo w dzieło sztuki wyświetlając reprodukcję znanego obrazu. Tutaj do dyspozycji mamy sklep ze sztuką Art Store pełen prac słynnych malarzy i fotografów.

Ten telewizor nie zdominuje wnętrza, a idealnie się w niego wkomponuje. Pomogą w tym wymienne ramki dostępne w dwóch stylach (nowoczesnym i klasycznym) i w pięciu wariantach kolorystycznych. Dzięki Dopasowanemu Uchwytowi dostępnemu w zestawie możemy zamontować The Frame płasko przy ścianie i regulować kont nachylenia.

A przy tym wszystkim Samsung nie zapomniał o tym, że to nadal telewizor. The Frame oferuje więc świetną głębię obrazu, rozdzielczość 4K i 100% Natężenie Kolorów.

The Sero

Nudzi Ci się oglądanie mediów społecznościowych na małym ekranie smartfona? Przenieś je na ekran telewizora, bo The Sero jest do tego stworzony. I nie ważne, czy chcesz wyświetlać treści w poziomie czy w pionie. telewizor jest obrotowy i po połączeniu ze smartfonem sam się obróci przyjmując odpowiednie ustawienie. Wystarczy tylko raz dotknąć smartfonem z aplikacją Smart Things (dostępna na najnowsze systemy Android i iOS) do obudowy ekranu, a funkcja Dotknij i Wyświetl od razu zduplikuje treści na telewizor. 

The Sero świetnie sprawdzi się podczas grania w mobilne gry, oglądania zdjęć z wakacji czy przeglądania treści w mediach społecznościowych. Tutaj warto pamiętać, że telewizora nie powiesimy na ścianie ani nie ustawimy na komodzie. Umieszczony jest on na Ruchomym Stojaku Sero, ale dzięki temu z łatwością przeniesiemy go do innego pomieszczenia.

The Premiere

Chcesz mieć wrażenia kinowe bez chodzenia do kina? Wybierz The Premiere, czyli laserowy projektor Ultra Krótkiego Rzutu z wbudowanym doskonałym systemem audio. Można go postawić blisko ściany i cieszyć się ogromnym obrazem, bo model LSP9T oferuje nawet 130 cali. Dzięki wykorzystaniu Technologii Potrójnego Lasera zapewni także wierne odwzorowanie kolorów i rozdzielczość 4K. Samsung zadbał też o przestrzenny dźwięk dzięki 40-watowym głośnikom w formacie 4.2. projektor posiada również wbudowany tuner telewizyjny DVB-T2 i rozbudowany Smart TV znany z telewizorów Samsung.

The Terrace

Ten telewizor jest pierwszym takim urządzeniem, które stworzone zostało do oglądania na zewnątrz. Można go zawiesić na tarasie czy na werandzie i podczas grillowania cieszyć się ulubionymi treściami. Samsung zadbał o odporność na czynniki atmosferyczne, co potwierdza zgodność z normą IP55. Nie straszna jest mu wilgoć, kurz, deszcz czy owady. Ponadto jakość obrazu QLED 4K oraz powłoka antyrefleksyjna sprawią, że telewizor wyświetli pięknie nasycone kolory także w słoneczne dni.

The Serif

Szukasz telewizora z charakterem? Niebanalnego i wyróżniającego się? Sprawdź The Serif. Zaprojektowali go bracia Ronan i Erwan Bouroullec i gdy spojrzymy na niego z boku stanowi idealne odwzorowanie litery „I”. Wygląda więc efektownie nie tylko z przodu. Ten telewizor możemy postawić na biurku, komodzie, albo na dostępnych w zestawie nóżkach podłogowych. Wybierając ten model można być pewnym, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.