Reklama
aplikuj.pl

God of War na PC, remastery GTA, BioShock RTX Remaster – ogromny wyciek z aplikacji GeForce Now

geforce now

Graczom udało się dostać do bazy danych NVIDII, ujawniając istnienie wielu tytułów. Co możemy odnaleźć z plików GeForce Now? Potwierdzono istnienie wielu produkcji.

GeForce Now i niezapowiedziane gry

Kilkanaście godzin temu doszło do ogromnego wycieku informacji z GeForce Now. Aplikacja służąca do streamowania gier ujawniła istnienie wielu produkcji, o których nie mieliśmy się dowiedzieć. Ighor July pamiętał, że w przeszłości aplikacja GeForce Now pozwalała nam uruchamiać dowolne tytułu z biblioteki Steam. Chcąc pobrać listę tych produkcji i znaleźć sposób na uruchomienie ich dzisiaj, doprowadził do tego, że wszedł w ręce aktualniejszej listy gier, które teoretycznie działają już na NVIDIA GeForce Now, ale twórcy aplikacji muszą jeszcze zadbać o kwestie licencji.

Zdobyta przez niego lista gier zawiera jednak pozycje, o których zdecydowanie nie powinniśmy wiedzieć. Zanim jednak o grach – dwie ważne sprawy. Po pierwsze, wiele z tych gier może być dopiero w początkowym etapie produkcyjnym. Deweloperzy np. już założyli ich ukryte pozycje w sklepie Steam, ale robią to na przyszłość, aby zająć nazwę aplikacji. Druga rzecz – nie do końca mamy pewność, że są to gry, które będą działać z GeForce Now. Możliwe, że część pozycji pochodzi z GeForce Experience dbającego o aktualne sterowniki graficzne.

Co od Sony odkryto w GeForce Now?

Jakie produkcje znajdują się na liście? Cóż, zawartość robi wrażenie. Na pewno Sony będzie trochę niezadowolone, ponieważ według wycieku, niespodziewanie w pecetowej bazie znajdują się takie pozycje jak Demon’s Souls, Deracine, Ghost of Tsushima, God of War, Gran Turismo 7, Helldivers 2, Horizon Forbidden West, Ratchet & Clank, Returnal oraz Sackboy: A Big Adventure.

Czytaj też: Zwiastun Spider-Man 2! Wyciekł też Spider-Man 4

Nie wszystkie z nich zawierają dodatkowe informacje, ale taki God of War posiada oznaczenie informujące o tym, iż jest to wersja przeznaczona na Steam. Nie wiedzieliśmy również o istnieniu Helldivers 2, choć twórcy czasem sugerowali, że pracują nad tą grą.

GeForce Now a inni deweloperzy

To jednak nie koniec informacji o grach, które wyciekły. W bazie danych znajdują się także remastery GTA 3, GTA Vice City oraz GTA San Andreas. Dowiadujemy się także o Crysis 4, Tekken 8 oraz Gears 6! Gier Microsoftu jest więcej, ale Amerykanie ukryli ich nazwy pod roboczymi tytułami „Project Holland/Typhon/Woodstock” i inne. Jak widać – opłaciło im się.

Fani Lary Croft również mogą świętować, bo wygląda na to, że Crystal Dynamics szykuje coś z okazji 25 lecia serii. W bazie znajdują się dwie pozycje oznaczone jako „gra” i noszą nazwy „Tomb Raider 25th Anniversary (2021)” oraz „Tomb Raider Anniversary (2021)”.

Capcom ma za to pracować nad Dragons’ Dogma 2, Mega Man Match, Monster Hunter 6, Resident Evil 4 Remake, Resident Evil Outbreak oraz Street Fighter 6.

Nietypowe tytuły

W wycieku znajdują się też takie wpisy jak Mirror’s Edge RTX Remaster, Batman: Arkham Knight RTX Remaster, Bioshock RTX Remaster, Bioshock 2022, czy Half-Life 2 Remastered.

Czytaj też: Uncharted na PS5 i PC, ale to konsolowcy mają pierwszeństwo

Jeśli istnienie tego typu gier powoduje, że wątpicie w prawdziwość listy, to zachęcam do mojego wpisu z lipca, kiedy to dowiedzieliśmy się po raz pierwszy o istnieniu projektu odnowienia Half-Life 2 Remastered Collection.