Reklama
aplikuj.pl

Nowy abonament z 5G w Plusie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Swobodne korzystanie z sieci 5G wymaga sporych pakietów internetowych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów Plus wprowadza nowy abonament z 5G.

Abonament z 5G i 150 GB danych

Nowe oferty głosowe to trzy abonamenty z paczkami 25, 65 i 95 GB. Do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y.

abonament z 5G Plus

Po wykorzystaniu pakietu danych prędkość Internetu zwalnia do 1 Mb/s.

Osoby przenoszące numer do Plus mogą liczyć na maksymalnie 4 miesiące bez abonamentu. Najkorzystniej w tym przypadku wypada przeniesienie do Plusa kilku numerów, bo dodatkowa karta SIM jest już znacznie tańsza.

Nowe taryfy są dedykowane dla klientów korzystających z sieci 5G, ale bez problemu można z nich korzystać również w starszych technologiach.

Czytaj też: Od kilku dni korzystam tylko z 5G w Plusie. Więcej nie potrzebuję

Internet 5G i nawet 1000 GB transferu

W ofertach internetowych pojawiły się dwa nowe plany. W droższym mamy do dyspozycji aż 1000 GB Internetu.

abonament z 5G Plus

Tutaj również po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu Internet zwalnia do 1 MB/s. Osoby zmieniające dostawcę Internetu mogą liczyć na darmowe trzy miesiące, a ofertę można testować za darmo przez okres 15 dni. W przypadku rezygnacji należy zapłacić tylko opłatę aktywacyjną w kwocie 9 zł.

Czytaj też: 10 GB od nju. Nawet nał

Abonament z 5G dla firm

W ofertach dla firm mamy trzy nowe abonamenty. Z pakietami 35, 120 oraz 180 GB. Podobnie jak w ofertach głosowych, można do nich dobrać kolejną kartę SIM, a po wykorzystaniu pakietu danych Internet zwalnia do 1 Mb/s.

abonament z 5G Plus

Czytaj też: Czy 5G z satelity może nam zaszkodzić?

1200 GB w 5G na firmę

Internet mobilny dla firm wygląda niemal tak samo jak w przypadku klientów indywidualnych. Z tą różnicą, że ceny są netto, a paczki Internetu większe – 600 oraz 1200 GB.

abonament z 5G Plus

Czytaj też: LTE Play trafia do kolejnych miejscowości

Dalsza rozbudowa sieci 5G w planach

W 2021 Plus dalej stawia na rozwój sieci 5G. Operator zapewnia, że już obejmuje zasięgiem sieci piątej generacji ponad 7 mln osób w 16 województwach. W kolejnych miesiącach zasięg ma obejmować już 11 mln osób.