Reklama
aplikuj.pl

Ambitny remaster Mass Effect 1-3 potwierdzony przez kolejne źródło

remaster mass effect, mass effect trylogia, remake mass effect

Remaster trylogii Mass Effect to marzenie wielu osób. Szanse na odnowione gry ponownie rosną.

Co jakiś czas powraca temat odnowionych gier z serii Mass Effect. Odnowiona kosmiczna seria Electronic Arts to tytuły, które dla wielu osób są absolutnym topem gier RPG. Idealne wyważenie akcji oraz elementów RPG sprawiło, że w marce zakochało się tysiące graczy.

Mówiło się początkowo, że „Mass Effect Trilogy Remaster” zadebiutuje jeszcze na aktualnej generacji konsol. Electronic Arts przekreśliło jednak marzenia fanów zapowiadając, że na PlayStation 4 i Xbox One będą powstawały tylko i wyłącznie nowe produkcje.

Czytaj też: Nowa data pokazu gier na PS5!

Coś się jednak w temacie ruszyło, ponieważ od dłuższego czasu przeciekają informacje jakoby Electronic Arts jednak postanowiło wydać odnowioną trylogię. Co jakiś czas słyszmy z różnych źródeł o powrocie odświeżonej serii, ale wciąż musimy czekać na oficjalne potwierdzenie.

To jeszcze nie nadeszło, ale za to tym razem redaktor serwisu Gamereactor poinformował, że długo wyczekiwania trylogia Mass Effect w nowej grafice jest czymś prawdziwym. EA ma mieć ambitne plany wobec tej serii, a wysoka jakość gry powinna sprawić, że Elektronicy tak bardzo nie odczują pustego okienka sprzedażowego, w którym pojawiał się Battlefield czy gra z Gwiezdnych Wojen.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News