WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Antyperspirant przyjazny dla środowiska i nas samych. Oto fussy

Antyperspirant przyjazny dla środowiska i nas samych. Oto fussy

Kiedy coś na Kickstarterze zgarnia kwotę ponad dwudziestokrotnie wyższą od obranego celu, możemy być pewni, że dany produkt jest strzałem w dziesiątkę. Tak też jest właśnie z antyperspirantem fussy.

Antyperspirant fussy chroni Ciebie i planetę

Na początek mała wskazówka – jeśli sami czujecie, że zaczynacie „pachnieć inaczej”, czuje to też otoczenie, więc lepiej nie dopuszczać do takiej sytuacji. Każdy antyperspirant rozwiąże problem, ale kiedy przy okazji chcecie też ulżyć przyrodzie, lepiej sięgnijcie po antyperspirant fussy.

https://www.kickstarter.com/projects/refillabledeodorant/fussy-the-refillable-deodorant?ref=section-design-tech-view-more-discovery-p1

Czytaj też: Na Kickstarterze rusza kampania planszówkowej adaptacji Phantom Doctrine!
Czytaj też: Kickstarter rozszerza swoją działalność na Polskę
Czytaj też: Ta klawiatura mechaniczna podbiła Kickstartera. Co w niej wyjątkowego?

Za fussy odpowiada duet, który zauważył, że rocznie ludzkość generuje aż 3.2 miliarda odpadków w postaci zużytych antyperspirantów, wykonanych oczywiście z plastiku.

Dlatego antyperspirant fussy jest całkowicie przyjazny środowisku, bo nie tylko umożliwia wymianę wkładów ze środkiem, ale też sam jest wykonany w 100% z roślin.

Czytaj też: Nagrywarka płyt winylowych Phonocut trafi na Kickstartera
Czytaj też: Pomysł na sukces? Wentylowana mysz na Kickstartera
Czytaj też: Grawer na zawołanie, czyli podbijające Kickstartera LaserPecker Pro

Kompaktowa obudowa dostępna w wielu kolorach, a już za 25 funtów może być Wasza w zestawie z czterema wymiennymi wkładami o różnych zapachach.

Sam środek higieniczny ukryty w tych wkładkach powstał z udziałem specjalistów i również jest przyjazny środowisku oraz ludziom, jako że nie posiada szkodliwych związków. Nie tylko gwarantuje blokadę pocenia się, ale też brak uporczywych plan na ubraniach.