WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

AORUS pokaże ciekawy sprzęt na PAX East

AORUS szykuje się do targów PAX East 2020. Okazuje się, że firma podczas nich pokaże całkiem sporą ilość ciekawych nowości.

Wśród nich na pewno znajdzie się testowany już przez nas monitor FI27Q-P. Ma on 27 calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 px oraz obsługuje częstotliwość odświeżania 165 Hz. Nie zabrakło tez obsługi FreeSync. AORUS pokaże też monitor KD25F, który został specjalnie zaprojektowany do gier FPS. Nie zabraknie też zakrzywionych monitorów CV27F i CV27QP.

Gracze będą mogli zapoznać się też z laptopem AORUS 17 – pierwszym notebookiem z mechaniczną klawiaturą. Dzięki temu wrażenia w grach powinny być znacznie lepsze niż w przypadku tradycyjnej klawiatury. Laptop będzie miał procesor Intel Core i7/i9 i jest pierwszy laptopem Microsoft Azure AI.

Firma pokaże też kilka zestawów chłodzonych cieczą opartych o płytę Z390 AORUS Xtreme Waterforce i grafikę AORUS GeForce RTX 2080 SUPER. Z pewnością będą one świetnie wyglądały i będą przyciągały oko zwiedzających.

AORUS szykuje więc ciekawe premiery. W szczególności zainteresował mnie laptop – mam nadzieję, że trafi on także do Polski i będę miał możliwość jego przetestowania.