Reklama
aplikuj.pl

Aplikacja Nest Banku dostępna w AppGallery

AppGallery, Huawei, Aplikacja Nest Banku, Nest Bank

W autorskim sklepie Huaweia wciąż pojawiają się kolejne aplikacje, w tym także aplikacje bankowe. Teraz dodano apkę Nest Banku, z czego klienci banku z pewnością będą bardzo zadowoleni.

Aplikacja Nest Banku dostępna dla użytkowników Huaweia

Wciąż rośnie ilość osób korzystających z mobilnych aplikacji oferowanych przez banki. Obecnie za ich pomocą można już wykonać wszystko to, co oferuje bankowość internetowa, więc ciężko się dziwić, że wielu klientów banku przestało wchodzić na swoje konto przez przeglądarkę. W takim wypadku dostępność aplikacji mobilnych w sklepach z aplikacjami stała się wręcz koniecznością. I o ile w Sklepie Play czy App Store nie ma z tym problemu, to w AppGallry, autorskim sklepie Huaweia już tak.

Na szczęście Huwaei cały czas powiększa swoja bibliotekę aplikacji i dodaje nowe, w tym właśnie apki bankowe. Znajdziemy tak już te należące do PKO Banku Polskiego, mBanku, Idea Banku i Pekao BP, a teraz również i Nest Banku.

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska mówi:

Portfolio aplikacji bankowych w AppGallery rośnie. Pracujemy nad pełną integracją aplikacji Nest Banku z HMS, aby użytkownicy naszych najnowszych urządzeń, w tym flagowego smartfona Mate 40 Pro, mogli korzystać ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

 Łukasz Gajewski, Dyrektor Biura Bankowości Internetowej i Mobilnej w Nest Banku mówi:

W Nest Banku koncentrujemy się na dostarczaniu klientom rozwiązań cyfrowych, które ułatwiają korzystanie z bankowości w pełni online. Chcemy ułatwiać klientom codzienne korzystanie z naszej aplikacji dostosowując ją do najpopularniejszych systemów. Dlatego wspólnie z Huawei udostępniliśmy naszą aplikację w AppGallery i pracujmy nad tym, aby zintegrować ją z Huawei Mobile Services

Czytaj też: TikTok może nadal korzystać z utworów należących do Sony Music
Czytaj Twi
tch rozpoczyna walkę z użytkownikami blokującymi reklamy
Czytaj też: Uważajcie na fałszywe maile od Poczty Polskiej. To kolejne internetowe oszustw
o

Obecnie w AppGallery znajdziemy już przeszło 96 tys. aplikacji z czego przeszło 1000 jest polskich. jak możemy przeczytać na stronie Nest Banku:

Aplikacja Nest Banku w Huawei AppGallery jest na razie dostępna dla urządzeń Huawei korzystających z Google Mobile Services. Kolejnym etapem będzie jej pełna integracja z Huawei Mobile Services, dzięki czemu aplikacja stanie się dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio marki, takich jak najnowsze smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.