Reklama

Aplikacja Poczty Polskiej zyskuje nowe funkcje

Poczta Polska, Mobilny Bankowiec, Bank Pocztowy

Aplikacja Poczty Polskiej Nadaj Przesyłkę zostanie rozbudowana o kolejne, przydatne funkcje pozwalające zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.

Aplikacja Poczty Polskiej pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze

Kilka dni temu ruszyła usługa poczta-cyfrowa.pl, a już Poczta Polska ogłasza kolejne unowocześnienia. Tym razem obejmują one aplikację Nadaj Przesyłkę. Apka mobilna pozwala na przygotowywanie i generowanie etykiet na przesyłki bez wychodzenia z domu. Dotyczy to Paczek+ i przesyłek Pocztex. Nowością w aplikacji jest przesyłka krajowa w usłudze Paczka Pocztowa.

Tomasz Zdzikot, prezes Poczty Polskiej mówi:

Dodanie nowych funkcjonalności do aplikacji Nadaj przesyłkę wpisuje się w strategiczne działania Poczty Polskiej. Spółka stawia na rozwój usług cyfrowych, które są łatwe i wygodne dla klientów. Ma to szczególne znaczenie w okresie przedświątecznym, kiedy Polacy zrobią więcej zakupów w e-sklepach. Obsługa sprzedaży internetowej stanowi trzon nowej strategii Poczty Polskiej. To odpowiedź na dynamicznie rozwijający się polski e-commerce. Szacujemy, że w tym roku osiągnie on wartość w 100–120 mld zł 

Czytaj też: TikTok może nadal korzystać z utworów należących do Sony Music
Czytaj Twitch rozpoczyna walkę z użytkownikami blokującymi reklamy
Czytaj też: Uważajcie na fałszywe maile od Poczty Polskiej. To kolejne internetowe oszustwo

Aplikacja mobilna ma pomóc w rywalizacji z popularnymi paczkomatami, które oferują klientom wygodę i szybkość nadawania przesyłek bez konieczności stania w monstrualnych kolejkach. Nadaj Przesyłkę od Poczty Polskiej zaoferuje nam teraz możliwość wysłania najtańszej paczki już za 8,99 zł, co faktycznie jest atrakcyjną ceną. Zwłaszcza, że według obietnic z wygenerowaną w aplikacji etykietą naklejoną na paczkę nadamy ją w punkcie bez kolejek.

Poczta Polska przygotowała również ciekawą promocję, która obowiązuje do końca 2020 roku. Jeśli w aplikacji wybierzemy opcję Paczka+ możemy skorzystać z atrakcyjnych rabatów i za trzy najpopularniejsze przedziały wagowe przesyłek zapłacimy już od 8,99zł.