Reklama
aplikuj.pl

Aquapark Wrocław pozwoli zapłacić… okiem

Aquapark Wrocław, payeye

Aquapark Wrocław jako pierwszy tego typu obiekt na świecie umożliwi klientom dokonywanie płatności za pomocą skanu tęczówki. Za wprowadzenie tej innowacyjnej technologii odpowiada polski finetech Payeye.

Płatność skanem tęczówki w Aquapark Wrocław

Płatność za pomocą skanu linii papilarnych nie jest już dla nikogo nowością. Jakiś czas temu Amazon wprowadził w swoich samoobsługowych sklepach możliwość płatności odciskiem dłoni, a teraz we wrocławskim Aquaparku będziemy mogli zapłacić skanując nasze oko. Na swojej stronie na Facebooku Aquapark pochwalił się, że jako pierwszy kompleks basenowy na świecie wprowadza taki rodzaj płatności.

Jako pierwszy kompleks basenowy na świecie wprowadzamy płatność okiem 👁👁
Lubicie nowinki technologiczne?
Właśnie podpisaliśmy umowę o współpracy z payeye, wrocławskim fintechem, który pierwszy na świecie wprowadził biometryczną płatność tęczówką oka.
Mimo pandemii szykujemy się na Wasz powrót 💪💙 Jak tylko obostrzenia sanitarne zostaną poluzowane i dostaniemy zielone światło na otwarcie całego Aquaparku, to od razu będziecie mieć do dyspozycji nowatorską płatność tęczówką oka.

Czytaj też: Dzwoni do Ciebie numer 222571145? Pamiętaj, żeby odebrać telefon!
Czytaj też: Rada Unii Europejskiej chce położyć kres bezpiecznemu szyfrowaniu rozmów?
Czytaj też: Revolut dodaje funkcję Pockets, czyli pomoc w planowaniu wydatków

Jak to dokładnie wygląda?

Najpierw konieczna jest rejestracja na stronie www.payeye.com i utworzenie darmowego konta, które potem zasilamy. Podczas pierwszej wizyty w Aquaparku zostanie wykonany wzorzec biometryczny, z którego potem będziemy korzystać podczas płatności. Aquapark zaznacza, że zarówno korzystanie z konta, jak i transakcje są bezpłatne.

Obecnie baseny są nadal zamknięte, ale po ich otwarciu będziemy już mogli zacząć w Aquaparku korzystać z tej innowacyjnej technologii. Choć to pierwszy kompleks basenowy z taką forma płatności na świecie, to w Polsce już w wielu miejscach możemy zapłacić skanem tęczówki. W samym Wrocławiu jest już kilkadziesiąt takich miejsc, a ich listę znajdziecie na stronie Payeye.