Reklama
aplikuj.pl

Revolut dodaje funkcję Pockets, czyli pomoc w planowaniu wydatków

promocja revolut, zakładanie revolut, 15 zł revolut

Testowana właśnie przez Revolut funkcja Pockets ma pomóc klientom w rozplanowaniu swoich pieniędzy tak, by nie zabrakło ich na rachunki. Jak to dokładnie ma działać?

Revolut dodaje funkcję Pockets

Po otrzymaniu wypłaty zwykle zaczynamy planować budżet na dany miesiąc. Obliczamy ile musimy przeznaczyć pieniędzy na opłacenie rachunków, jednak robimy to zwykle „na sucho” w głowie. Często zdarza się, że o czymś w trakcie zapomnimy i pieniądze rozpływają się w codziennych wydatkach. Funkcja Pockets, czyli kieszonki, ma pomóc w zapanowaniu nad rachunkami do zapłacenia.

Fot. Cashless.pl

Dzięki tej funkcji po otrzymaniu wypłaty odłożymy stosowne kwoty na pokrycie poszczególnych rachunków. Nasze pieniądze możemy umieścić w gotowych lub samodzielnie spersonalizowanych kieszonkach. Pieniądze pobierane będą z naszego głównego konta, a automatyczne płacenie możemy w każdej chwili zawiesić.

Czytaj też: Google zablokuje telefon za niespłacanie rat za smartfon u operatora
Czytaj też: Oszustwo na OLX – przestępcy korzystają z WhatsAppa
Czytaj też: Aplikacja Microsoft Teams na Androidzie też dostanie nowe funkcje

Obecnie funkcja znalazła się w wersji beta aplikacji na Androidzie i jeszcze nie wiadomo, kiedy trafi do wszystkich użytkowników. Trzeba jednak przyznać, że to naprawdę ciekawa i z pewnością przydatna funkcja.