Reklama
aplikuj.pl

Sami sobie wymyśliliśmy Assassins Creed Remake

assassins creed mirage

Niektórzy gracze byli zawiedzeni tym, że podczas Assassins Creed Showcase nie zobaczyliśmy Assassins Creed Remake. Jak się teraz dowiadujemy – taka gra nie istnieje.

Assassins Creed Remake to wymysł

O odnowionej odsłonie Assassins Creed Remake słyszeliśmy w plotkach od jakiegoś czasu. Sam sceptycznie patrzyłem na te informacje, ponieważ nie pojawiały się one w źródłach, którym można od razu zaufać. Niektórzy snuli nawet teorie o tym, iż dzięki Assasins Creed Mirage, twórcy będą mieli mnóstwo podobnych assetów gotowych do stworzenia odnowionej, pierwszej części gry, która zostanie dołączona w przepustce sezonowej do Mirage.

Czytaj też: Gameplay z Dzióry. Gracze Fallout 76 nie do końca zadowoleni

Wszystkie te informacje były wyssane z palca i mamy teraz oficjalne wieści od Ubisoftu. Jeden z deweloperów Mirage został zapytany o remake AC1 i odpowiedział:

Ta… nie pracujemy nad tym. W pełni skupiam się na Mirage i mogę powiedzieć, że nie odnawiamy Assassins Creed 1.

Jak dziś zatem najlepiej ograć tę odsłonę serii? Posiadacze Xbox Series X mają najlepszą wersję gry, której rozdzielczość została poprawiona dla tej konsoli. Tytuł nawet dziś prezentuje się bardzo dobrze!

Assassins Creed Mirage i inne

O nowych odsłonach serii możecie przeczytać w moim wpisie Assassins Creed Mirage, w Japonii, Chinach i Europie Środkowej ujawnione! Teraz jednak pojawiły się dodatkowe informacje na temat Assassins Creed Hexe. Odsłona, która zdawała się również być RPG, okazuje się być również produkcją „inną”, jak Mirage. Jedna z twórczyń stwierdziła w kwestii tej gry – „nie wszystkie Asasyny w ramach Infinity muszą być RPG na 150 godzin”.

Czytaj też: REDmod oficjalnie dostępny! Cyberpunk 2077 będzie żył wiecznie

O samym Assassins Creed Mirage dowiedzieliśmy się także poniższych rzeczy:

W Assassin’s Creed Mirage wcielasz się w Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami i poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości. Dołącz do starożytnej organizacji i zrozum zasady nowego kreda, które odmieni los Basima w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

Odkryj opatrzoną doskonałą fabułą przygodową grę akcji przedstawiającą transformację buńczucznego młodego mężczyzny w mistrza asasynów. Poznaj inspirujące postacie, które ukształtują przeznaczenie Basima i mogą tak naprawdę być kimś więcej, niż się wydają…

Zostań najbardziej wszechstronnym asasynem w historii serii. Przemieszczaj się płynnie po mieście i wykorzystuj największy z dostępnych dotąd wachlarzy narzędzi. Przyjmuj zlecenia od biur Asasynów, zbieraj kluczowe wskazówki i po cichu pozbywaj się swych celów przy pomocy bardziej niż kiedykolwiek dotąd realistycznych skrytobójstw.

Zwiedzaj tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch. Poznaj tajemnice czterech unikalnych dzielnic, od przemysłowego Karkh po bujne ogrody kolistego miasta. Odkryj zaskakujące światowe wydarzenia i wchodź w interakcje z postaciami historycznymi, które ukształtowały złoty wiek Bagdadu.

Poznaj funkcje oraz rozgrywkę, jakie zdefiniowały serię na 15 lat – teraz w nowym wydaniu. Udaj się do Alamut, legendarnego domu Asasynów, którzy stworzyli podstawy kreda, w produkcji stanowiącej ukłon w kierunku gry, od której wszystko się zaczęło.