Reklama
aplikuj.pl

Wybory Paytona Hobarta – zobaczcie co nas czeka w drugim sezonie

Wybory Paytona Hobarta sezon 2, Wybory Paytona Hobarta 2 premiera, Wybory Paytona Hobarta 2 zdjęcia, Wybory Paytona Hobarta sezon 2 plakat, Wybory Paytona Hobarta obsada

Netflix w końcu pokazał zwiastun 2. sezonu serialu Wybory Paytona Hobarta, który na platformie zadebiutuje już 19 czerwca. Zobaczcie co tym razem czeka bohaterów.

Czytaj też: Falcon i Zimowy Żołnierz – w serialu pojawi się wróg Wolverine’a?

Wybory Paytona Hobarta to komediowa seria Netfliksa stworzona przez Ryana Murphy’ego, Brada Falchuka i Iana Brennana. Pierwszy sezon zadebiutował na platformie we wrześniu ubiegłego roku i dość szybko poinformowano o przedłużeniu go na kolejną odsłonę.

W drugim sezonie dostaniemy już przeskok czasowy. Teraz Payton nie jest już ambitnym licealistą tylko studentem na jednym z nowojorskich uniwersytetów, ale plany ma takie same. Rzuca wyzwanie doświadczonej polityk Dede Standish, która jest przekonana, że reelekcję ma w kieszeni. na jej drodze staje jednak Payton, dla którego będzie to kolejny krok do fotela prezydenta. Chłopak musi jednak podjąć decyzję jakim politykiem chce być. Może bowiem ujawnić nie tylko kłamstwa i sekrety, ale również pewien trójkąt miłosny.

W 2. sezonie powróci: Bette Midler jako Hadassah Gold, Gwyneth Paltrow jako Georgina, matka Paytona, a także Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Theo Germaine i Rahne Jones.

Nowe odcinki zadebiutują na Netfliksie już 19 czerwca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News