Reklama
aplikuj.pl

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe UE Fits dopasują się do uszu każdego

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe UE Fits

Na rynku rozszalały się już bezprzewodowe słuchawki w etui w wbudowanym systemem ładowania i na tej fali popularności powstały zapewne UE Fits firmy Ultimate Ears.

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe UE Fits

Z dokanałowymi słuchawkami jest jak z nowym garniturem. Każdy może kupić pierwszy lepszy i cieszyć się z niego, choć do tego idealnego dopasowania wizyta u krawca jest niezbędna. Słuchawek jednak do odpowiednika krawca nie weźmiemy i choć istnieje możliwość specjalnego dopasowania słuchawek do naszych uszu, jest to drogie i trwa długo. Dlatego firma Ultimate Ears postanowiła pójść w inną stronę.

Bezprzewodowe słuchawki Ultimate Ears uderzają w fakt, że każdy z nas ma różne uszy, więc siłą rzeczy nie da się sprawić, żeby ten sam kształt słuchawek pasował idealnie do uszu każdego. Dlatego właśnie UE Fits ten kształt mogą dopasowywać już przy pierwszym użyciu.

Czytaj też: Test Huawei Freelace – bezprzewodowe słuchawki dla fanów marki

Jak dopasowują się UE Fits?

Nie liczcie jednak na tanie podejście w myśl gumowych nakładek, czy dziwnych wypełnień. Firma Ultimate Ears rozwiązała problem dopasowania słuchawek poprzez połączenie aplikacji, żelu oraz wbudowanych diod LED.

Czytaj też: Major IV, czyli jeszcze bardziej wytrzymałe bezprzewodowe słuchawki Marshall
Czytaj też: Sennheiser przedstawia słuchawki HD 560S do analitycznych odsłuchów
Czytaj też: Dokanałowe słuchawki Astro A03 zapewnią Wam studyjną jakość dźwięku

Użytkownik po prostu uruchamia aplikację, wkłada słuchawki UE Fits do uszu, a ich wypełnione żelem końcówki dokładnie okalają kanał słuchowy i utwardzają się po minucie traktowania światłem generowanym przez diody LED. To ponoć zapewnia długotrwały komfort, idealne dopasowanie i wysoką pasywną izolację, pozwalając 10-milimetrowym przetwornikom zaszaleć.

UE Fits cena, dostępność i dodatki

UE Fits, to również dotykowe sterowanie, rozbudowana aplikacja z korektorem brzmienia, podwójne mikrofony, wyciszanie szumu wiatru i bateria o wytrzymałości do 8 godzin, które można wydłużyć do ponad 20 za sprawą dołączonego etui.

Cena i dostępność? Obecnie możecie zamówić swoją parę słuchawek UE Fits za 249$ i oczekiwać na wysyłkę do Polski „w najbliższym czasie”.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News