Reklama
aplikuj.pl

Sennheiser przedstawia słuchawki HD 560S do analitycznych odsłuchów

Sennheiser,słuchawki HD 560S

Firma Sennheiser zaprezentowała słuchawki HD 560S, które za całkiem przystępną cenę mają zaoferować nam precyzyjne brzmienie, naturalny i czysty dźwięk nawet w zakresie niskich częstotliwości. A to wszystko w słuchawkach, które mają lekką i ergonomiczną konstrukcję.

HD 560S są skierowane przede wszystkim do tych, którym zależy na słyszeniu każdego detalu w utworze muzycznym.

Jak informuje producent:

Mają za zadanie pokazać, jak utwór ma być słyszany w założeniu jego twórcy, a nie dostarczyć jego interpretację oferowaną przez producenta słuchawek. Przetworniki HD 560S zostały specjalnie dostrojone pod kątem precyzji, oferując niezawodne porównania miksów A/B, źródeł i formatów plików.

Czyli w założeniu mamy słyszeć jak najbliższy oryginałowi dźwięk, głównie dzięki konstrukcji i oferowanej częstotliwości od 6 Hz do 38 kHz. Wszystko jest przemyślane tak, by zapewnić precyzyjny i dokładny dźwięk, wzbogacony o większe możliwości w dolnym pasmie. Słuchawki maja doskonale radzić sobie z basowymi niuansami, których tak dużo jest obecnych we współczesnych utworach.

Jeremo Köhnke, Product Manager w firmie Sennheiser powiedział:

Mamy przyjemność przedstawić idealne słuchawki dla początkujących audiofilów. HD 560S reprezentują zmianę podejścia do dynamicznych słuchawek w kwestii odwzorowania basów oraz stosunku ceny do jakości. Liniowa charakterystyka brzmienia HD 560S, dostosowana do analitycznych sesji odsłuchowych, spełni wymagania audiofilów, którzy oceniają nagrania jako całość uwzględniając całą ścieżkę produkcji

Słuchawki, których nawet nie poczujesz.

Do tego słuchawki HD 560S są bardzo lekkie i wygodne, co jest istotne przy długim użytkowaniu. Wentylowane nauszniki są miłe w dotyku i zapewniają komfort użytkowania.

Czytaj też: Ile będą kosztowały iPhone 12?

Czytaj też: LG K92 5G jest tak straszny, że aż załącza mi się trypofobia

Czytaj też: Znamy wygląd modułu z aparatami OnePlus 8T

Słuchawki HD 560S są wyposażone w odłączany 3-metrowy kabel z wtykiem 6,3 mm i adapterem 3,5 mm na elastycznym przewodzie o długości 15 cm.

Słuchawki będą dostępne w Polsce w pierwszej połowie października w katalogowej cenie 899 PLN.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News