WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Bezprzewodowe słuchawki Xellence, bo nikt nie słyszy tak samo

Słuchawki z aplikacją, która umożliwia dostosowywanie ich brzmienia, to skarb, który dzierży nowy bezprzewodowy model Xellence. Te wyprodukowała firma X by Kygo, a ich dostrojeniem zajął się sam producent i DJ, czyli… Kygo.

Bezprzewodowe słuchawki Xellence możecie dostosowywać za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej na systemy iOS/Android, która optymalizuje sygnał w czasie rzeczywistym, aby dostosować dźwięk do słuchu użytkownika i zapewnić „doskonale dostosowane wrażenia słuchowe, które również chronią Twój słuch”.

Słuchawki Xellence bezprzewodowo łączą się przez Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków aptX i AAC, a ich 10-milimetrowe przetworniki zapewniają pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz i czułość 97 dB, a także posiadają technologię aktywnej redukcji szumów w celu zmniejszenia wpływu hałasu z zewnątrz. Nie zabrakło przy tym trybu podbijającego dźwięki właśnie z otoczenia.

Xellence wytrzymują do 10 godzin bez ładowania przy wyłączonym ANC i 8 godzin przy włączonym, ale dodatek etui rozciąga to o dodatkowe 20 godzin. Na ich pokładzie znalazł się czujnik, zatrzymujący i ponawiający odtwarzanie muzyki/audiobooka po wyciągnięciu słuchawki z uszu oraz dotykowe panele, a w kwestii wytrzymałości możecie liczyć na certyfikat IPX5.

Czytaj też: Na szczęście Xperia Play 2 nigdy nie trafiła do sprzedaży

Słuchawki X by Kygo Xellence są już dostępne w kolorze czarnym lub białym w cenie 239$.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News