Reklama

Bodyguard Zawodowiec 2 – Salma Hayek pokazuje pierwszy plakat

Bodyguard Zawodowiec 2 plakat filmowy, Bodyguard Zawodowiec 2 obsada, Bodyguard Zawodowiec 2 premiera

Salma Hayek zaprezentowała na swoim Instagramie pierwszy plakat promujący kontynuację Bodyguard Zawodowiec z 2017 roku.

Czytaj też: Warner Bros. odwołuje paryski pokaz Przeminęło z wiatrem

Bodyguard Zawodowiec zadebiutował w kinach w 2017 roku zyskując sympatię widzów i ciesząc się całkiem dobrymi opiniami. Przy budżecie 30 mln dolarów produkcja zarobiła przeszło 175 milionów, więc kontynuacja była pewna. Film opowiadał o szefie elitarnej firmy ochroniarskiej Michaelu Bryce (Ryan Reynolds), który traci swoja pozycję po zawaleniu jednego z najważniejszych zadań w swojej karierze. Nadal pracuje w ochronie, ale to już niczym nie przypomina poprzedniej pracy. pewnego dnia zostaje zatrudniony do ochrony płatnego zabójcy Dariusa Kincaida (Samuel L. Jackson), któremu musi doprowadzić na proces. Oczywiście po drodze nie brakuje pościgów, strzelania i zabawnych sytuacji.

W drugiej części Bryce ponownie musi ochraniać Kincaida, a także jego żonę Sonię (Salma Hayek). Akcja filmu będzie działa się w różnych miejscach na świecie, w tym u wybrzeży Amalfi we Włoszech. Bodyguard Zawodowiec 2 miał zadebiutować w kinach 28 sierpnia, ale ostatecznie premierę przełożono o rok, na 20 sierpnia 2021 roku.

Do swoich ról powróci Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson i Salma Hayek, a także Richard E. Grand. Nie zabraknie również nowych twarzy, wśród których zobaczymy Antonio Banderasa i Franka Grillo.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News