Reklama
aplikuj.pl

Boski zwiastun Rezvani Hercules 6×6

Zwiastun Rezvani Hercules 6x6

Producent pojazdów wojskowych, dopuszczonych do ruchu drogowego, ponownie pokazał swój najnowszy pojazd na Instagramie. Drugi już zwiastun Hercules 6×6 zwiastuje „boga wszystkich ciężarówek”.

Rezvani Hercules 6×6 na zwiastunie

Nazwa tego pickupa jasno wskazuje, że Rezvani ma w związku z nim wielkie oczekiwania, bo czego innego można spodziewać się po prawdziwym Herkulesie, który będzie będzie najpotężniejszą sześciokołową ciężarówką na Ziemi?

Czytaj też: To tylko teaser, ale już drżymy. Czym będzie Rezvani Hercules?
Czytaj też: Rezvani Tank X pierwszym hiperSUVem na świecie
Czytaj też: Rezvani Tank 2020 w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej

Producent samochodów po raz pierwszy pokazał to cacko w czerwcu, ujawniając zaciemnione kształty i skrawek nadwozia z kołami (wyżej). Tym razem Hercules 6×6 pokazał się z innym zestawem felg o miedzianym wykończeniu, ujawniając cały bok pojazdu z jego kwadratowymi nadkolami.

Instagram

Pandemia spowolniła premierę Herculesa 6×6, który miał debiutować przed jesienią, ale ten zwiastun potwierdza, że ujawnienie nastąpi w ciągu najbliższych dni.

Czytaj też: Armortruck jest czymś, czego nie chcielibyście spotkać na drodze
Czytaj też: Lister LFP to najszybszy SUV na świecie
Czytaj też: Obejrzyjcie kosztującego krocie hiperSUVa RM-X2 od Ramsmobile

Wiemy, że Hercules 6×6 będzie więc bazował na Jeepie Wranglerze JL, a jego silnikiem będzie zapewne to samo, co napędza inny pojazd Rezvani, czyli Tank X. Liczymy więc na przynajmniej 1000 KM i 1180 Nm momentu obrotowego z doładowanego 6,2-litrowego silnika V8.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News