Reklama
aplikuj.pl

Nowe SUVy Chevroleta doczekają się ulepszeń wydajności

Chevrolet Tahoe, Chevrolet Suburban, ulepszenia Chevrolet Performance

Delikatnie ulepszenia fabrycznego stanu nowych samochodów prosto od producenta, to zawsze miła opcja dla żądnych wyższych osiągów. Kupujący nowe modele Chevrolet Tahoe i Suburban 2021 wkrótce otrzymają taką możliwość.

Ulepszenia Chevrolet Tahoe i Suburban 2021

Tak przynajmniej podaje serwis GM Authority w swoim raporcie, bo w rzeczywistości oficjalnie nic jeszcze nie wiemy. Według tych informacji oddział Chevrolet Performance będzie oferował do modelu Tahoe i Suburban kilka ulepszeń.

Czytaj też: K5 Blazer-E 1977, czyli zelektryfikuj swój samochód z eCrate Chevroleta
Czytaj też: Chevrolet zapowiada coś kolorowego dla nowej Corvette
Czytaj też: Nowy pojazd piechoty USA, to praktycznie pickup Chevroleta

Mowa o ulepszonym wlocie powietrza (625$) dla 5,3-litrowych i 6,2-litrowych silników V8, zwiększających dostęp do powietrza o całe 13 i 17 procent. Po drugiej stronie otrzymamy też układ wydechowy typu cat-back, uwalniający dodatkowe 11 koni oraz 8 Nm dla 6,2-litrowej jednostki i 7 KM oraz 5 Nm dla 5,3-litrowej z pojedynczym wylotem bocznym.

Czytaj teżHyperod, czyli szalony hipersamochód z dwoma silnikami LS7 V8 Chevroleta
Czytaj też: To pewnie najdziwniejszy pickup Chevroleta
Czytaj też: Oto najmocniejszy Chevrolet Silverado. Tuner już o to zadbał

Nie brakuje też możliwości ulepszenia układu hamulcowego, ale to już droga zabawa, bo zestaw sześciotłokowych zacisków Brembo i większych tarcz Duralife kosztuje całe 2895 dolców.

Kupujący nie muszą z kolei wydawać więcej przynajmniej na wielowahaczowe, niezależne tylne zawieszenie najnowszych modeli Suburban i Tahoe.