Reklama
aplikuj.pl

Chłodzenia wodne ToughLiquid AIO od Thermaltake już w sprzedaży

ToughLiquid AIO, chłodzenia ToughLiquid AIO, Chłodzenia wodne ToughLiquid AIO od Thermaltake

Nie ma to jak chłodzenie wodne dla procesora lub karty graficznej. To znacznie bardziej efektowny i efektywny sposób na utrzymanie temperatury w ryzach zyskuje coraz więcej popularności w dobie coraz wydajniejszych i cieplejszych CPU i GPU, dlatego z otwartymi ramionami witamy nowe chłodzenia wodne ToughLiquid AIO od Thermaltake.

Chociaż niezawodność i prostota chłodzeń powietrznych jest pociągająca, to mniejsze rozmiary bloków wodnych i możliwość zapewnienia przepływu powietrza w obudowie samymi wentylatorami na radiatorach kusi niejednego przy skompletowaniu swojego zestawu. Nie ważne, czy topowej maszyny z górnej półki, czy czegoś skromniejszego. Każdy na rynku chłodzeń wodnych typu AIO, czyli najprostszych układów do prostego montażu znajdzie coś dla siebie i chłodzenia wodne ToughLiquid AIO również to zapewniają.

Czytaj też: Test Navitel MR155 NV, czyli wideorejestratora zaklętego w lusterko

Co ciekawego oferują chłodzenia wodne ToughLiquid AIO?

Najważniejsze jest zdecydowanie to, że chłodzenia wodne ToughLiquid AIO występują w wersji 240, 280 i 360 mm, a brak najprostszego 120 mm bloku jasno sugeruje, że ta rodzina powstała z myślą o wydajniejszym sprzęcie. Każdy z modeli sięga po wentylatory Toughfan o prędkości do 2000 RPM i poziomie hałasu do 22,3 i 33,2 dBa dla kolejno wersji 120 i 140 mm.

Pomijając sam radiator i wentylatory, za chłodzenie procesorów z szerokiego spektrum podstawek AMD oraz Intela odpowiada blok wodny zakończony miedzianą podstawką, z której ciepło odbiera ciecz napędzana pompką ponoć wysokiej jakości i niezawodności.

Czytaj też: Nieogłoszona karta Radeon RX 7900 XT ponoć zachwyca wydajnością

Sam blok wodny jest oczywiście podświetlany, a dzięki możliwości obracania go o 360 stopni, zawsze będzie pysznił się swoimi siedmioma trybami i ośmioma różnymi kolorami, bijącymi z łącznie sześciu LED. Te efekty można zresztą łatwo zmieniać, dzięki wbudowanemu kontrolerowi, ale chłodzenia ToughLiquid oczywiście posiadają też złącze RGB 5V do wpięcia w płytę.

Czytaj też: Pierwszy na świecie SSD chroniony przez sztuczną inteligencję

Wedle komunikatu prasowego wszystkie chłodzenia wodne ToughLiquid AIO są już dostępne do zamówienia zarówno na oficjalnej stronie Thermaltake, jak również u autoryzowanych sprzedawców firmy. Każdy kupujący może liczyć na dwuletnią gwarancję i bezproblemową pomoc techniczną