Reklama

Chris Pratt zagra w nowym filmie twórcy LEGO Batman

Chris Pratt zagra w nowym filmie twórcy LEGO Batman

Chris McKay tworzy coś nowego. Tym razem nie będzie to animacja, a produkcja science fiction. Możliwe, że gwiazda Strażników Galaktyki, Chris Pratt, zagra w nowym filmie twórcy LEGO Batman. Aktor sam się zgłosił.

Film McKaya nosi tytuł Ghost Draft i prawdopodobnie opowie o podróży w czasie, ale również o jakichś działaniach wojennych w przyszłości. Na razie jednak nie wiemy o nim zbyt wiele. Wygląda jednak na to, że Chris Pratt dobrze odnajduje się w klimatach science fiction. Aktor obecnie jest silnie związany z dwiema franczyzami, Strażnicy Galaktyki i Jurrasic World. Obie serie mają zaplanowany trzeci film.

Czytaj też: Harley Quinn nie powróci w Suicide Squad 2?

Na razie trwają negocjacje w sprawie roli Pratta w Ghost Draft. Studio Skydance rozwija ten projekt już od paru lat. Za scenariusz odpowiada Zach Dean, a producentami są Adam Kolbrenner i David Goyer. Z tego co wiadomo, projekt ruszył się z miejsca, a zdjęcia do niego mają ruszyć jeszcze tego lata.

Nie wiadomo kiedy Ghost Draft trafi do kin. Możliwe, że w najbliższych miesiącach dowiemy się więcej na jego temat. Na razie Chrisa Pratta można usłyszeć w LEGO Przygoda 2, gdzie w oryginale podkłada głos Emmetttowi. Prawdopodobnie aktor pojawi się także w Avengers: Endgame.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun filmu Tolkien

Źródło: cbr.com