WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Strażnicy  Galaktyki 3 wykorzystają scenariusz Gunna

 James Gunn został zwolniony z funkcji reżysera kolejnej części Strażników Galaktyki już w zeszłym roku. Z tego co nam wiadomo, Marvel nadal nie obsadził nikogo za kamerą, a projekt leży w martwym punkcie. Jednak gwiazda filmu, Chris Pratt potwierdził, że Strażnicy  Galaktyki 3 wykorzystają scenariusz Gunna.

Już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Strażnicy  Galaktyki 3 wykorzystają scenariusz Gunna, ale do tej pory Marvel nie potwierdził tej pogłoski. Choć nadal oficjalnej informacji z ich strony nie ma, to aktor wcielający się w Star Lorda, Chris Pratt, wypowiedział się na ten temat. James Gunn stworzył takich Strażników, jakich znamy i kolejnemu reżyserowi będzie trudno utrzymać ten sam poziom. Jednak z wykorzystaniem stworzonego przez byłego reżysera skryptu zadanie na pewno będzie prostsze.

Czytaj też: Zobaczcie najnowsze zdjęcia z 8. sezonu Gry o Tron!

Podczas wywiadu dla MTV zapytano Pratta, czy Strażnicy  Galaktyki 3 wykorzystają scenariusz Gunna, który przecież jest ukończony. Aktor potwierdził tę pogłoskę. Wypowiedział się również na temat kontynuacji kierunku Strażników, który wytyczył były reżyser.

Cóż, uwielbiam Jamesa. Jestem wobec niego lojalny i bardzo go kocham.  Zamierzamy dać fanom film, na który zasługują. Myślę, że taka jest natura Strażników Galaktyki, którzy spotykają się i wykonują swoją robotę. I właśnie tak my to zrobimy.

Na razie nie wiadomo, kto stanie za kamerą kolejnych Strażników. W ostatnim czasie krążyły plotki mówiące o paru nazwiskach, ale żadne z  nich nie zostało potwierdzone. Wiadomo jednak, że Taika Waititi nie zamierza angażować się w ten projekt. Z racji tego, nadal nie wiadomo, kiedy film powstanie, musimy więc śledzić stanowisko Marvela w tej sprawie. Jedno jest pewne, studio nie zamierza ponownie zatrudnić Jamesa Gunna.

Czytaj też:  Pierwszy plakat Shaft

Źródło: comicbookmovie.com