WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Harley Quinn nie powróci w Suicide Squad 2?

Według najnowszych informacji opublikowanych przez Forbesa Harley Quinn nie powróci w Suicide Squad 2. Warner Bros. skupi się na Birds of Prey, który będzie wskazywał kierunek rozwoju tej postaci.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że James Gunn zajmie się kolejną częścią Legionu Samobójców. Reżyser ma zamiar zrestartować drużynę, a co za tym idzie zwerbować nowe postacie. Forbes zdaje się to potwierdzać pisząc, że prawdopodobnie Harley Quinn nie powróci w Suicide Squad 2. Do tej pory wydawało się, że przyszłość bohaterki jest szeroko zarysowana. Zapowiadano film Joker vs. Harley Quinn, a także solowego Jokera z Jaredem Leto. Po anulowaniu obu produkcji przez Warner Bros. jedyną produkcją, w której na razie zobaczymy Harley jest Birds of Prey.

Czytaj też: Samuel L. Jackson zdradza, jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame

Wygląda na to, że przyszłość Harley Quinn nie jest wcale tak dobrze zarysowana jak się wcześniej wydawało. Pozwoli to twórcom nadać odpowiedni kierunek postaci. Samo anulowanie filmów z Jaredem Leto w roli Jokera nie jest niczym niespodziewanym. Patrząc z jak negatywnym przyjęciem spotkała się jego rola. Poza tym aktor już zaangażował się w film Morbius od Sony.

Fakt, że Harley Quinn nie powróci w Suicide Squad 2 pokazuje, że Warner Bros. chce odciąć się od poprzedniej, niezbyt udanej części. Na razie czekamy na Birds of Prey, który pokaże, czy rezygnacja z konfrontacji Harley vs Joker była dobrym pomysłem. Co do Suicide Squad na razie nie ma zbyt wielu szczegółów na temat fabuły i tego, jakich bohaterów zobaczymy na ekranie. Pamiętajmy, że informacje Forbesa pokrywają się z innymi doniesieniami, ale nadal nie są oficjalnie potwierdzone.

Czytaj też: Zobacz pierwszy zwiastun Krainy Lodu 2

Źródło: comicbookmovie.com