Reklama

Co robimy w ukryciu- kolejny zwiastun 2. sezonu zapowiada wiele humoru i absurdalnych wydarzeń

Co robimy w ukryciu, serial Co robimy w ukryciu, 2 sezon Co robimy w ukryciu, Taika Waititi, HBO GO, stacja FX, Mark Hamill, Harvey Guillen, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Matt Berry

Pojawił się kolejny zwiastun drugiego sezonu serialu Co robimy w ukryciu. A w nim nowe sceny, wampirze karaoke i Guillermo pogromca. Zobaczcie sami jak niecodzienni bohaterowie radzą sobie w kontaktach z ludźmi.

Twórcami serialu Co robimy w ukryciu są Taika Waititi i Jermaine Clement. Produkcja opiera się na filmie Waititiego z 2014 roku pod tym samym tytułem. Akcja skupia się na grupie dokumentalistów którzy pokazują życie mieszkających razem wampirów. Kamera podąży śladem trójki nowojorskich wampirów mieszkających ze sobą. Samozwańczym przywódcą tej małej społeczności jest Nandor The Relentless, świetny wojownik i zdobywca Imperium Osmańskiego. Prócz niego zobaczymy brytyjskiego wampira Laszlo i uwodzicielską wampirzycę Nadję. W domu wampirów zamieszkuje również Guillermo, dzienny opiekun nieśmiertelnych, który w zamian za służbę, chce zostać wampirem. W nowym sezonie prócz znanych już krwiopijców zobaczymy też duchy i wiedźmy.

Każdy kolejny zwiastun sprawia, że czekam na ten sezon jeszcze bardziej. W nowej zapowiedzi widzimy jak Guillermo staje się pogromcą wampirów, Nadję i Laszlo śpiewających ludzką piosenkę i kilka innych zabawnych scen.

Zobaczcie sami!

W obsadzie powrócą: Harvey Guillen, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Matt Berry. A według ostatnich informacji w nowym sezonie pojawi się również Mark Hamill.

CZYTAJ TEŻ: Inheritance – Lily Collins i Simon Pegg w zwiastunie filmu

Nowy sezon zadebiutuje na FX 15 kwietnia. Wedle zapowiedzi będzie można go obejrzeć również na HBO, gdzie powinien pojawić się dzień później, czyli 16 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News