Reklama
aplikuj.pl

Cofanie czasu w FIFA 21. Gdzie jest granica w rozgrywce?

fifa 21, ea sports

EA Sports przedstawiło nowy element nadchodzącej FIFA 21. Cofanie czasu może być trochę kontrowersyjne, ale ostatecznie dobrze się sprawdzić.

Nowa FIFA 21 to zmiany… choć tym razem nie słyszymy o rewolucji w kwestii silnika graficznego to jednak i tak jest kilka ciekawych rzeczy. A jeśli chodzi o ten silnik…

EA Sports zaprezentowało nowe nagranie prezentujące rozgrywkę w FIFA 21. Autorzy sami porównują grę do FIFA 20 i pokazują ułomności poprzedniej odsłony. Tym razem ma być lepiej i z kilkoma nowościami.

Czytaj też: DualShock 4 i PlayStation 5. Które gry działają w taki sposób?

To co najbardziej rzuca się oczy to możliwość cofania czasu jak w grach wyścigowych. Źle wyjdzie nam strzał na bramkę? Będziemy mogli to powtórzyć. Dość kontrowersyjne, prawda? Ale spokojnie – będzie to ograniczone tylko do trybu Szybkiej gry z menu głównego.

FIFA z każdą nową konsolą zmieniała też swój silnik graficzny/fizyczny. Tym razem nie zapowiadają się żadne rewolucje, chyba że… EA jeszcze specjalnie milczy. Wszystko co teraz słyszymy o FIFA 21 to zmiany w grach na aktualną generację konsol oraz PC (edycja PC będzie w tym roku taka jak na PS4 i XONE). PS5 i Xbox Series X mają otrzymać coś innego, więc jest duża szansa, że nowa technologia pojawi się na nowych sprzętach.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News