WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Symulator gotowania do kwadratu i to z Polski!

Symulator gotowania do kwadratu i to z Polski!

Big Cheese Studio wrzuciło już na Steama kartę z grą Cooking Simulator VR. To z kolei nic innego, jak przeniesienie dostępnego obecnie w promocji Cooking Simulator do wirtualnej rzeczywistości.

Cooking Simulator VR to polska produkcja, która została stworzona nie przez twórców pierwowzoru, a specjalizującą się w VR wrocławską firmę GameBoom VR. Gracze już w czwartym kwartale bieżącego roku wcielą się w kucharzy, który będą zdani tylko na siebie w swoich kuchennych podbojach.

To symulator, więc możecie liczyć na rozbudowane mechaniki pod kątem gotowania – od krojenia i odmierzania proporcji, po mieszanie ze sobą składników oraz ich przyrządzanie, na wykładaniu całości na talerz kończąc. Wszystko po to, aby rozwijać się w gotowaniu i osiągać kolejne poziomy wraz z umiejętnościami.

Czytaj też: Kompatybilność PS1, PS2, PS3 na PS5 dzięki chmurze? Intrygujący patent odnaleziony

Patrząc na materiały promocyjne, możemy stwierdzić, że zabawy w Cooking Simulator VR będzie sporo, a i śmiechu nie zabraknie, patrząc po tym, że w kuchni możemy nawet doczekać się pożaru. Oczywiście na własne życzenie.

VR, jak to VR – wymaga nie tylko zestawu, ale też solidnego sprzętu. Stąd obecność karty graficznej GTX 1080 i procesora Core i7-9700K w zalecanych wymaganiach.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News