Reklama
aplikuj.pl

Rzut oka na najdroższe wykończenie wnętrza nowej Corvette

nowa Corvette, Chevrolet Corvette 2020, Corvette 2020, Corvette 3LT, poziom wykończenia Corvette, najdroższa Corvette

To dosyć naciągane, ale przez koronawirusa to możliwe, że Corvette C8 na 2020 rok modelowy będzie wyjątkowa, a wśród nich jeszcze bardziej cenione będą te w wykończeniu 3LT.

Chevrolet najprawdopodobniej sprawi, że kolejne zamówienia na nową Corvette będą dotyczyć jej wydania na 2021 rok modelowy. Oczywiście wszystko przez koronawirusa, który zablokował produkcję samochodów. Dlatego właśnie te samochody będą poniekąd wyjątkowe, ale pomijając to, rzućmy okiem na ich wydanie w poziomie wykończenia 3LT.

W gruncie rzeczy to pierwszy raz, kiedy osoba trzecia postarała się o nagranie Corvette w najwyższym poziomie wykończenia, co kosztuje 72000 dolców. Zacznijmy może od tego, że podstawowe wykończenie 1LT nie jest tak naprawdę podstawowe.

Dzięki wykończeniu na poziomie podstawowym fotele są już owinięte skórą mulan, za kierownicą spoczywa konfigurowalny 12-calowy cyfrowy zestaw wskaźników, kierowca ma dostęp do zapłonu za pomocą przycisku i bezkluczykowego systemu.

Czytaj też: Nowy VW Golf zyskuje charakteru po wizycie u tego tunera

W 1LT nie zabrakło też 8-calowego systemu multimedialnego Chevrolet MyLink z Apple CarPlay i Android Auto, a nawet Wi-Fi z łącznością 4G LTE i 10-głośnikowego systemu dźwiękowego Bose. Tapicerka Corvette 1LT jest dostępna w trzech opcjach kolorystycznych: czarnym, szarym lub czerwonym (via Motor1).

Jest więc bogato i to bardzo, ale idąc jeszcze w górę, czyli na poziom 2LT przedstawiony wyżej, dostajemy kilka kolejnych uprzyjemniaczy. Pomijając więcej opcji kolorystycznych wnętrza, otrzymujemy dodatki pokroju lusterka wstecznego na bazie kamery, kolorowego wyświetlacza head-up, podgrzewanych i chłodzonych foteli, podgrzewanej kierownicy, monitoringu martwego pola i ostrzegania o ruchu ulicznym z tyłu. System audio-nawigacyjny zostanie również zmodernizowany dzięki bezprzewodowej ładowarce, a całość dopełni 14-głośnikowy system audio Boss.

Czytaj też: Elektryczny Volkswagen ID 4 dostrzeżony w testach

Wreszcie najdroższe wydanie 3LT podnosi stawkę, dodając wysokiej jakości skórę Nappa z zamszowymi akcentami z mikrofibry i to wszystko w połączeniu z siedzeniami GT2, które mają więcej wzmocnień. Wydaje się, że to niewiele, ale topowe wykończenie nadaje temu sportowemu coupe jeszcze więcej luksusowego charakteru. Jego pokaz zobaczycie powyżej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News