Reklama
aplikuj.pl

Nowy VW Golf zyskuje charakteru po wizycie u tego tunera

tuning golfa, nowy Golf, Golf Barracuda, Volkswagen Golf Mk8, Golf od JMS

Każdy zna Golfa i mam na myśli nie tylko nas, konsumentów, ale też tunerów na rynku, którzy już rozpoczęli zabawę z nową generacją tych cacek Volkswagena.

Tym razem za projekt odpowiada firma JMS, która w swoim zestawie tuningowym dla Golfa Mk.8 zaczerpnęła inspirację z wersji GTI. Widać to po czerwonych akcentach, podkreślających sportowy wygląd, do którego trzy grosze dorzuca przedłużenie spoilera na przodzie o około 3 centymetry. Bardziej agresywny profil zapewniają solidne czarne wstawki po bokach pojazdu.

Na tyle z kolei agresywny dyfuzor przypomina wręcz poprzednią generację, a dokładniej mówiąc Golfa GTI TCR. Jednak finalna wersja nie będzie posiadać wcięć na środku, co jest uzasadniane tym, że to kupujący zadecydują, czy chcą pojedyncze, czy podwójne końcówki wydechu. W tym konkretnym wydaniu Golf Barracuda jest wyposażony w podwójną konfigurację z owalnymi końcówkami.

tuning golfa, nowy Golf, Golf Barracuda, Volkswagen Golf Mk8, Golf od JMS

JMS wymienił również standardowe koła VW na 19-calowy zestaw z uderzającymi czerwonymi nakrętkami i oponami 225/35. Ponadto ten Golf ma przerobione zawieszenie na kolumnach Macphersona, które umożliwiły odpowiednie obniżenie wysokości jazdy.

Czytaj też: Pobito oficjalne przyspieszenie nowej Corvette C8

Ten pakiet wizualnych dodatków trafi do sprzedaży we wrześniu, a kolejne bajery dla Golfów od JMS są już w drodze (via Motor1).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News