Reklama
aplikuj.pl

Doktor z COVID-19 zaprasza na kawę. Ziębę, Sochę, Czerniaka i Edytę Górniak

dotkr górny covid-19 socha zięba

Doktor Jacek Górny z Poznania jest chory na COVID-19. Postanowił wystosować nietypową propozycję. Zaprasza na kawę znanych koronasceptyków. Oczywiście bez maseczek.

Kawa bez maseczek. Przecież nie ma czego się bać – COVID-19 nie istnieje lub ma łagodny przebieg

Jacek Górny jest lekarzem, który od dawna walczy z fałszywymi teoriami spiskowymi na temat m.in. szczepionek oraz koronawirusa. Od niedawna jest też osobą zakażoną i chorą na COVID-19. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił oświadczenie.

Doktor Jacek Górny napisał w nim:

Serdecznie zapraszam do mnie na kawę Pana Jerzego Ziębę, Pana Huberta Czerniaka, Panią Justynę Sochę oraz Panią Edytę Górniak.
Okazja jest szczególna, ponieważ jestem aktualnie zakażony koronawirusem SARS 2, więc wymienieni powyżej z chęcią wypiją ze mną kawę. Wszystko – oczywiście – bez maseczki, w końcu to „ściema”.
Liczę, że mnie Państwo w ten sposób zdemaskują, jako opłaconego statystę. Jednocześnie pozostając zdrowymi po bezpośrednim kontakcie ze mną udowodnią państwo, że COVID 19 to rzeczywiście „plandemia strachu”.
W razie jednak zachorowania nie ma problemu, gdyż Panowie Andrzej Frydrychowski i Jerzy Zięba wyleczą Państwa, podając Wam dożylnie perhydrol, gigantyczne dawki witaminy C, czy DMSO.
Czekam

Czytaj też: Szczepionka na COVID_19. W Polsce niewielu chętnych

Dlaczego akurat doktor Górny zaprosił te osoby? Wyjaśnijmy:

  • Justyna Socha ze Stwowarzyszenia StopNOP to organizatorka m.in. takich wydarzeń.
  • Edyta Górniak zasłynęła w ostatnich dniach stwierdzeniem, ze szpitale są pełne statystów i na COVID przecież nikt nie choruje.
  • Huber Czerniak w maju 2020 roku stracił prawo do wykonywania zawodu lekarza, a szczepionki porównywał do komór gazowych.
  • Jerzego Zięby z kolei nie trzeba nikomu przedstawiać. W ostatnich dniach najwyraźniej ma problemy z określeniem swojego „zawodu”. Raz podaje w Internecie metody leczenia COVID-u, raz jest publicystą, raz dziennikarzem… Pewnym jest, że jest magistrem inżynierem Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i to tyle w temacie jego wykształcenia medycznego.

Oczywiście lista nazwisk powinna być znacznie dłuższa. Ale Ivan Komarenko, Grzegorz Braun i Wiola Kołakowska muszą poczekać na kolejne spotkanie. W końcu nie można się obecnie gromadzić w więcej niż pięć osób.

Czytaj też: Koronawirusa nie ma, szczepionki szkodzą, a 5G zabija, czyli celebryci w natarciu

To już kolejny apel do koronasceptyków. Czy znowu nikt nie stawi się na spotkanie?

Do piewców teorii wszelakich na temat pandemii były wystosowywane różne apele. Z domów opieki, szpitali, osób chorych… Poza jednym pokazowym mailem Jerzego Zięby do dyrekcji szpitala nie działo się w tej sprawie kompletnie nic.

Choć i tym razem Jerzy Zięba wyczuł możliwość pokazania się swoim zwolennikom i propozycję spotkania wstępnie przyjął. Ale na własnych warunkach.

Pozostaje mieć nadzieję, że doktor Górny skutecznie pociągnie ten temat i zorganizuje spotkanie. Co do pozostałych zaproszonych, szczerze wątpię żeby w jakikolwiek sposób odpowiedzieli na zaproszenie.

Czytaj też: Patreon blokuje zbiórki QAnon. Polskie serwisy nadal wspierają teorie spiskowe