WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Będzie crossover Chilling Adventures of Sabrina i Riverdale?

Uważni fani Chilling Adventures of Sabrina i Riverdale od dawna odkrywają wzajemne nawiązania w obu produkcjach, ale czy dojdzie do crossoveru?

Chilling Adventures of Sabrina i Riverdale to serialowe adaptacje komiksów Archie Comics dziejących się w tym samym uniwersum. W najnowszym sezonie Sabriny dostaliśmy najwięcej nawiązań, a główna bohaterka nawet na chwilę wyskoczyła do miasteczka Riverdale. Możliwe jednak, że dojdzie do crossoveru, w którym zobaczymy razem obie obsady. Wcześniej mówiono, że połączy ich wątek Króla Gargulców z Riverdale i możliwe, że powrócono do zarzuconego wcześniej pomysłu.

I choć twórcy obu seriali zarzekali się, że nigdy nie połączą obu produkcji, to najnowsze zdjęcie może świadczyć i zmianie zdania. Na oficjalnym koncie serialu Chilling Adventures of Sabrina na Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym widzimy Kiernan Shipkę czyli serialową Sabrinę, wraz z gwiazdami Riverdale, KJ Apą i Caseyem Cottą.

View this post on Instagram

Riverdale is a big, scary place…

A post shared by Chilling Adventures of Sabrina (@sabrinanetflix) on

Podpis pod zdjęciem wręcz sugeruje crossover, a fakt, że prace nad serialami trwają w tym samym czasie tylko potwierdza podejrzenia. Musimy jednak pamiętać, że może to być tylko sposób promocji i zwrócenia uwagi na obie produkcje. Ale trzeba przyznać, że ciekawie byłoby zobaczyć efekt takiego połączenia.