Reklama

Crysis Remastered znowu spali Wasze PC! Switcha też

crysis remastered, crysis, crytek

Crysis Remastered wyciekł. Co wiemy o nadchodzącej produkcji?

Oficjalnej zapowiedzi Crysis Remastered jeszcze nie było, ale okazuje się, że Crytek zbyt słabo zabezpieczył swoje materiały na temat gry. Strona produkcji skrywała masę informacji o nadchodzącym odświeżeniu gry.

Co wiemy o Crysis Remastered? Gra będzie odnowioną produkcją z 2007 roku, która w dniu swojej premiery nie działała idealnie na żadnym komputerze. Grafika produkcji wyprzedziła swoje czasy i znów tytuł będzie miał okazję wyciskać siódme poty z naszych PC.

Czytaj też: Valorant może trafić na smartfony. Zaskakujące odkrycie gracza

Crytek przeniósł grę na najnowszą wersję swojej technologii CryEngine. Zobaczymy dzięki temu masę usprawnień graficznych z teksturami lepszej jakości niż w oryginale. W grze pojawi się również zastosowanie ray-tracingu, który pojawi się na wszystkich platformach.

I tutaj niespodzianka. Okazuje się bowiem, że gra nie będzie dostępna tylko na komputerach PC. Crysis Remastered trafi również na PlayStation 4, Xboxa One oraz… Nintendo Switch! Technologia przeszła długą drogę skoro może uruchamiać takie produkcje. Ja sam chyba już zaczekam z remasterem do nowej generacji konsol.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News