Reklama
aplikuj.pl

Cyberpunk 2077 opóźniony na Google Stadia. Premiera bez konkretów

cyberpunk 2077, stadia cyberpunk

Nowe wieści na temat Cyberpunk 2077. Platforma Google nie do końca daje rade.

Jeśli mieszkacie za granicą i korzystacie z usług Google Stadia to nie mamy dobrych wieści. Premiera Cyberpunk 2077 nie odbędzie się na tej platformie w tym samym czasie, w którym otrzymają tytuł inne konsole.

Oficjalnie Cyberpunk 2077 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Google Stadia. Możemy też liczyć na to, że gra zadebiutuje również na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Okazuje się jednak, że użytkownicy Stadii nie zagrają równocześnie z innymi osobami.

Czytaj też: Plotek o Bloodborne na PC ciąg dalszy. Wierzyć w to?

17 września 2020 nie będzie bowiem datą premiery Cyberpunk 2077 na Google Stadia. Tytuł ten pojawi się w usłudze streamingowej dopiero pod koniec 2020 roku. Kiedy konkretnie? Tego nie wiadomo. Co ciekawe – raczej będziemy mogli grać od razu w tę grę w streamingu od NVIDII (GeForce Now), ale to trochę inna technologia.

Dla Google Stadia jest to kolejny mały cios. Usługa nie jest jakoś wybitnie popularna i bardzo małymi krokami zdobywa zainteresowanie graczy. Niedawno wydawca Red Dead Redemption 2 przyznał, że jest rozczarowany i więcej nowych gier na Stadii od Take-Two póki co się nie pojawi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News