WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Cyberpunk 2077 opóźniony! Nie zagramy we wrześniu

Cyberpunk 2077 opóźniony! Nie zagramy we wrześniu

CD Projekt Red po raz kolejny zmienia datę premiery Cyberpunk 2077. Opóźniony tytuł ma się dzięki temu stać lepszy.

CD Projekt RED jednak nie wyrobi się w zapowiadanym terminie z premierą Cyberpunk 2077. Gra REDów nie będzie gotowa 17 września i deweloperzy zdecydowali się opóźnić wydanie gry. Kiedy zagramy w Cyberpunk 2077?

Nowa data wydania Cyberpunk 2077 to 19 listopada 2020. Opóźnienie nie jest zatem duże, ale jednak jeśli nastawialiście się na wrześniową zabawę to musicie zmienić plany. Jak CD Projekt RED tłumaczy zmianę daty premiery Cyberpunk 2077?

Czytaj też: Cena Xbox Series S zwali nas z nóg. Miniaturowy nextgen jak za darmo?

Marcin Iwiński oraz Adam Badowski w swoim oświadczeniu informują, iż gry CD Projekt RED mają swoją premierę kiedy naprawdę są skończone. Warszawska ekipa nie chce wypuszczać gry, które nie jest dopieszczona i pozbawiona jak największej ilości błędów. W związku z tym zdecydowano się przenieść premierę tytułu.

Deweloperzy podkreślają po raz kolejny, że cały Cyberpunk 2077 jest już skończony! Zadania, scenki przerywnikowe, umiejętności bohaterów czy przedmioty, cała przygoda w Night City – już jest. Ale przez ogromny poziom skomplikowania tego tytułu – balans czy naprawa błędów zajmuje masę czasu. Twórcy potrzebują jeszcze chwili. CD Projekt RED zapowiada również, iż gra trafiła już w ręce niektórych redaktorów. Oznacza to, że wkrótce zaczną pojawiać się „preview” gry. Dowiemy się wtedy konkretnego „mięsa” na temat produkcji. Gracze zobaczą zatem czy twórcy podołali, a deweloperzy – czy ich wizja przypadła do gustu odbiorcom.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News