Reklama
aplikuj.pl

Cyberpunk 2077 we wrześniu? REDzi są dobrej myśli

cyberpunk 2077, cd projekt red, cd red

CD Projekt RED podzielił się szczegółami swojej strony biznesowej. Firmie idzie doskonale.

W skali od 1 do 10 – jak oceniacie radość właścicieli CD Projekt RED w związku z funkcjonowaniem firmy? Bo wychodzi na to, że mówimy tutaj o ocenie „11”.

Zacznijmy od tego – co z Cyberpunk 2077? Osobiście uważam, że do premiery gry we wrześniu jeszcze wiele może się zdarzyć i być może gra nie zadebiutuje w terminie. Jakiego zdania są REDzi?

Motywacji nam nie brakuje, posiadamy też wszelkie narzędzia do zdalnej pracy. Działamy tak już od ponad trzech tygodni i jak na razie efekty pokazują, że jesteśmy w stanie prowadzić wszystkie działania bez większych zawirowań. Dlatego nasze plany się nie zmieniły i energicznie kontynuujemy przygotowania do wrześniowej premiery Cyberpunka.

Pytanie tylko, jak będzie wyglądał świat w momencie potencjalnej premiery gry? Czy uda się wyprodukować odpowiednią liczbę kopii fizycznych? Czy serwery firm będą wytrzymywały już wtedy obciążenia?

Czytaj też: W World of Tanks Blitz pojawi się tryb kosmicznej grawitacji

A jak poszło Wiedźminowi 3?

Zarówno od strony poziomu sprzedaży jak i wyniku netto grupy czwarty kwartał 2019 roku był najlepszą końcówką roku w naszej historii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z niesłabnącej popularności Wiedźmina 3 – tym bardziej, że już za kilka tygodni gra skończy 5 lat. Bardzo dobra sprzedaż Wiedźmina i premiery na nowych dla nas platformach przyczyniły się do poprawy naszych wyników i rentowności netto grupy, która w ubiegłym roku wzrosła do 34 proc.

Pozostaje trzymać kciuki za Cyberpunka 2077.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News