Reklama

Czarna Wdowa nie będzie miała kinowej premiery?

Black Widow, Czarna Wdowa, Czarna Wdowa premiera, Scarlett Johansson, Florence Pugh, Yelena Belova, Taskmaster, Czarna Wdowa zwiastun, Czarna Wdowa trailer, MCU, Marvel,

Po odwołaniu przez Marvela majowej premiery Czarnej Wdowy w sieci pojawiły się doniesienia, że najnowszy film wchodzący w skład MCU ma zadebiutować w internecie. Nie będzie kinowego debiutu?

Pandemia koronawirusa wymusiła na wytwórniach podjęcie decyzji o anulowaniu wielu kinowych premier z marca, kwietnia i maja. Niedawno Warner Bros. zdecydowało się przenieść Wonder Woman 1984 z czerwca na sierpień i wydaje się, że to jeszcze nie koniec zmian w harmonogramach tegorocznych premier. Niektóre studia decydują się na wypuszczenie swoich filmów na VOD lub platformach streamingowych pomijając kina. Dlatego w sieci pojawiło się coraz więcej spekulacji, które produkcje będą kolejne. Pomimo plotek Wonder Woman 2 będzie miało kinową premierę, ale co z Czarną Wdową?

Niedawno na Twitterze pojawiła się informacja z rzekomo „wiarygodnego źródła”, że studio rozważa wydanie Czarnej Wdowy w wersji cyfrowej lub na Disney+. Pozostaje tylko ustalenie ceny. Portal ComicBookMovie postanowił zaczerpnąć informacji bezpośrednio od Disneya, dzięki czemu mogą potwierdzić lub obalić krążące po sieci plotki. Przedstawiciel studia potwierdził, że film jest gotowy do kinowej premiery. Nie podał jednak żadnej daty. Zważywszy na sytuację związaną z koronawirusem ciężko im się dziwić. W tym momencie trudno określić, kiedy będzie bezpiecznie.

Obecnie spekuluje się, że premiera Czarnej Wdowy może zostać przesunięta na listopad zajmując w harmonogramie miejsce The Eternals. Oznaczałoby to, że wszystkie kolejne filmy wchodzące w skład 4. Fazy MCU również zostaną przełożone.

CZYTAJ TEŻ: Zobacz zwiastun 4. odcinka 3. sezonu Westworld. Powróci stary znajomy?

Przypomnijmy, że Czarna Wdowa to solowa produkcja, w której po raz ostatni spotkany się z Natashą Romanoff grana przez Scarlett Johansson. Fabuła będzie miała miejsce między wydarzeniami z Civil War i Endgame. Zobaczymy jak bohaterka, wraz ze sprzymierzeńcami, mierzy się z Taskmasterem, który jest głównym antagonistą filmu.

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a oprócz niej zobaczymy też: Florence Pugh, Davida Harboura, Williama Hurta oraz Rachel Weisz.

Zobaczcie też zdjęcia i grafiki promujące Czarną Wdowę.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News